Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, a może... Która gwiazda jest najbardziej stylową mamą? PLEBISCYT

W ostatnim czasie wiele znanych gwiazd zdecydowało się założyć lub powiększyć swoje rodziny. W gronie szczęśliwych mam są już: Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Marcela Leszczak, Paulina Sykut, Anna Wendzikowska, Maja Bohosiewicz, Paulina Krupińska czy Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Socha. Każda z tych gwiazd mimo nowych, licznych i dodatkowych obowiązków, wciąż dużą wagę przywiązuje do swoich stylizacji. Która ze znanych mam jest najbardziej stylowa?

 

Zobacz: Sweter z seksownym dekoltem na plecach w stylu Anny Lewandowskiej to hit! Mamy identyczne już od 70 złotych! SHOPPING

 

Która mama z show-biznesu jest najbardziej stylowa?

 

Nie da się ukryć, że ostatnio Anna Lewandowska zachwyca stylem. Trenerka, która do tej pory stawiała głównie na sportowe stylizacje, obecnie wybiera modne ubrania z sieciówek czy od polskich oraz zagranicznych projektantów. Od kiedy została mamą, stała się prawdziwą trendsetterką, a jej stylizacje chętnie są kopiowane przez fanki. Z kolei Natalia Siwiec zawsze śledziła trendy i stawiała na modne zestawy. Narodziny córeczki Mii zupełnie tego nie zmieniły, a młoda mama zachwyca stylem na wspólnych spacerach. Zupełnie jak Paulina Sykut, która zawsze prezentuje się perfekcyjnie. 

Polecamy: Lewandowska, Siwiec czy Bohosiewicz? Która z gwiazd ma najdroższy wózek dla dziecka? Możecie się zdziwić

stylowe mamy
Fot. Instagram

Zosia Ślotała jest stylistką, więc praca wymaga od niej nienagannych i modnych stylizacji, ale Marcela Leszczak nie ma już takiego obowiązku, a i tak stara się dorównać stylem koleżankom z show-biznesu. Uczestniczka "Top Model" nie tylko chętnie poprawia urodę, ale także równie chętnie prezentuje swoje stylizacje na Instagramie. Anna Wendzikowska też wie, co w modzie piszczy, co udowadnia na swoim profilu.

 

Zobacz: Natalia Siwiec pobiła rekord Anny Lewandowskiej i zaprezentowała płaski brzuszek dwa tygodnie po porodzie. Jak gwiazdy wracają do formy po ciąży?

stylowe mamy
Fot. Instagram

Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Socha to aktorki, które już od dawna podbijają wszelkie rankingi i często są określane mianem "ikon mody". Zarówno na swoich profilach na Instagramie, jak i na czerwonych dywanach zawsze prezetnują się nienagannie. Maja Bohosiewicz jest znana z dużego dystansu do siebie i lubi prezentować się w mniej perfekcyjnym wydaniu (uwielbiamy ją w wyciągniętych topach i z rozczochranymi włosami! ;), ale i ona lubi wskoczyć w modną lub seksowną sukienkę. Paulina Krupińska zazwyczaj stawia na casualowe stylizacje, chyba że wybiera się na czerwony dywan - wtedy zawsze olśniewa wyglądem!

 

Polecamy: „Nic nie może przygotować cię na to przytłaczające doświadczenie”. Księżna Kate o byciu matką

stylowe mamy
Fot. Instagram

My nie możemy się zdecydować, dlatego to wy głosujcie - która gwiazda jest najbardziej stylową mamą? ;)

 

Przeczytaj: Małgorzata Kożuchowska o macierzyństwie: "To ważniejsze niż wszystkie niezagrane role"


Może Cię również zainteresować:

"Jedne z najlepszych urodzin, na których byłam" Sykut zdradza, jak wyglądała 30-tka Lewandowskich!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady