4 Najlepiej ubrane gwiazdy na pokazie Stróżyny

Wczoraj w Warszawie gwiazdy mogły przebierać w wydarzeniach towarzyskich. W tym samym czasie odbywał się pokaz najnowszej kolekcji Krzysztofa Stróżyny, jak i premiera filmu Agnieszki Holland "Gorejący krzew". Na obydwu wydarzeniach aż roiło się od znanych i lubianych twarzy, które jak zwykle chciały zwrócić na siebie modnym strojem. Nasze czujne oko tym razem wyłowiło i doceniło za kratywność: Maję Sablewską, Małgorzatę Foremniak, Kasię Kowalską i Ewę Farną.

Znawczyni mody i kreatorka wizerunku, Maja Sablewska na pokazie Stróżyny pojawiła się w total looku Roberta Kupisza. Gwiazda miała na sobie skórzane obcisłe spodnie ze ściągaczami, białą wygniecioną koszulę oraz powłóczysty kardigan. Stylizację uzupełniła o stylowy kapelusz i długi wisior od Chanel.

Małgorzata Foremniak na pokazie mody zachwyciła granatową marynarką z białymi klapami, o mocno geometrycznym kroju. Praktycznie ten jeden element garderoby stworzył całą stylizację aktorki. Tak wyrazistą górę gwiazda zestawiła ze skórzanymi spodniami, białym klasycznym topem oraz beżowymi szpilkami z czarnym noskiem. Całość wyglądała modnie i nowocześnie.

Kasia Kowalska rzadko bywa na salonach. Jednak jak już się pojawi, to ostatnio zawsze zachwyca swoim modowym wyborem. Wczoraj wokalistka na pokaz Stróżyny wybrała ciemną sukienkę przed kolana z kołnierzykiem oraz efektowną grafiką murów. Kreacja pochodzi z ostatniej kolekcji projektanta. Artystka do stylizacji dobrała klasyczne czarne szpilki i niewielką podłużną kopertówkę.

Zobacz: Kasia Kowalska i Rihanna w takim samym garniturze

Ewa Farna natomiast zachwyciła swoją figurą i kreacją w Teatrze Wielkim na premierze filmu "Gorejący krzew". Wokalistka zaprezentowała się w białej marynarce oraz długiej sukni z paskiem w tali, który podkreślał jej smukłą figurę. Ponadto, jej kreacja miała kuszący dekolt odsłaniający jędrne piersi artystki.

Zobacz: Śliczna Ewa Farna eksponuje piersi. Ona to ma czym oddychać...

Zagłosuj w sondzie i wybierz najlepiej ubraną gwiazdę wczorajszego wieczoru:
 

Zobacz inne gwiazdy na pokazie Krzysztofa Stróżyny: