stylizacje tygodnia
Instagram/ons.pl

Wybieramy najlepszą stylizację minionego tygodnia! Możecie wybierać między lookami Anny Lewandowskiej, Sylwii Przybysz, Natalii Siwiec, Małgorzaty Rozenek, Julii Wieniawy i Wiktorii Gąsiewskiej. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć looki gwiazd w całości! 

W tym tygodniu gwiazdy udowodniły, że doskonale znają się na trendach i sięgnęły już po te jesienne. Anna Lewandowska postawiła na czerwoną bluzę Vetements (4000 złotych) czarne skórzane szorty, kaszkiet i ulubione kozaki sięgające do połowy uda (589 zł). Kozaki z długimi cholewkami to najgorętszy hit każdego jesienno-zimowego  sezonu, więc szanujemy jej wybór!  Małgorzata Rozenek wybrała z kolei białą, elegancką koszulę oraz spodnie dzwony, które również po raz kolejny wracają w tym sezonie do łask.  Natalia Siwiec postawiła na sukienkę w kwiatowy wzór. Florystyczne motywy królują w jesienno-zimowym sezonie, ale w nieco bardziej mrocznym wydaniu niż wiosną i latem. Modelka doskonale o tym wie. 

 

Zobacz: Bluza za 4000 zł, kozaki za 600. Anna Lewandowska pokazuje jak ubierać się jesienią

Młode gwiazdy również śledzą trendy, dlatego Wiktoria Gąsiewska wybrała sztuczne futerko z Zary. Julia Wieniawa postawiła na marynarkę w zwierzęcy motyw, a dokładnie w imitację skóry węża. To również, obok kwiatów, jeden z najgorętszych motywów tego sezonu. Sylwia Przybysz natomiast odwołuje jesień, wylegując się w egzotycznym kraju i prezentuje swoje wdzięki w kostium kąpielowym. Ten look to dopiero jest HOT!

 

Zobacz: Marzysz o butach Balenciagi za ponad 3 tys. zł? Julia Wieniawa znalazła ich tańszą wersję za 239,90 zł!

 

Julia Wieniawa
stylizacje tygodnia
...
Instagram
Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska
...
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Instagram
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Instagram
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
...
ONS.pl
Wyniki plebiscytu:
Julia Wieniawa...
Wiktoria Gąsiewska...
Sylwia Przybysz...
Anna Lewandowska...
Małgorzata Rozenek...
Natalia Siwiec...