• Bazyl Starewicz

Lewandowska, Sykut, a może Melania? W tym tygodniu to one zachwyciły ale która najbardziej?

Dzięki takim gwiazdom jak Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska czy Paulina Sykut sezon ogórkowy nam niestraszny. W tym tygodniu po raz kolejny pokazały, że nie mają sobie równych jeśli chodzi o dobry wygląd.

 

Robert, Klara i Anna Lewandowscy, Małgorzata Kożuchowska i Paulina Sykut
Fot. Instagram, ONS

 

Czy widzieliście jasnożółtą suknię od Just Paul, którą Anna Lewandowska założyła na wesele przyjaciółki? To się nazywa klasa! A czarno-biała stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej na wizytę w fundacji Kalinowe Serce – aktorka wyglądała doskonale z torebką Chloe! No i te szpilki z futrzanymi pomponami od Jimmy’ego Choo…

 

Więcej: Robert Lewandowski drży o zdrowie żony i córki? Piłkarz wydaje fortunę na ochronę

 

Na drugim spektrum cenowym znajduje się pomarańczowa sukienka maksi Pauliny Sykut. Czy odgadlibyście, że gwiazda Polsatu kupiłą ją w Reserved za 69,99 zł? My także nie – bo wyglądała w niej jak milion dolarów. Takie stylizacje lubimy!

 

Brigitte Macron, Melania Trump i królowa Letycja

 

Naszą uwagę – tak jak również wszystkich tabloidów – zwróciła królowa Hiszpanii, Letycja. W tym tygodniu odwiedziła ona Wielką Brytanię i trzeba przyznać, że wyglądała fenomenalnie. Czy swoją stylizacją przebiła księżną Kate?

 

Więcej: Bonjour! Dlaczego Melania wygląda w Paryżu jak... Agata Duda? Której lepiej w czerwieni?

 

W tym tygodniu mogliśmy też oglądać spotkanie dwóch pierwszych dam – Melanii Trump i Brigitte Macron. Panie spędziły ze sobą cały dzień w Paryżu i obie postawiły na francuski szyk w zupełnie różnych wydaniach. Która Waszym zdaniem wygląda lepiej?

 

Głosujcie na najlepszą stylizację tygodnia!


Może Cię również zainteresować:

"Jedne z najlepszych urodzin, na których byłam" Sykut zdradza, jak wyglądała 30-tka Lewandowskich!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady