• Bazyl Starewicz

Doda, Renulka, a może Przetakiewicz? Głosujcie na najlepszą stylizację tygodnia!

Warnke, Renulka, Ślotała

 

Głosujemy na najlepszą stylizację tygodnia! Trzeba przyznać, że ostatnie dni września minęły pod znakiem bardzo dobrego stylu, znajomości trendów – a przede wszystkim – kreacji doskonale dopasowanych do wizerunku, aparycji i osobowości gwiazdy.

 

Więcej: Doda o kulisach pracy na planie "Pitbulla" z Marcinem Dorocińskim: "Nasi bohaterowie będą połączeni. Bardzo..."

 

Kto zrobił na nas największe wrażenie? Bez wątpienia Kasia Warnke, która pokazała się na premierze filmu „Botoks" w olśniewającej białej sukni na ramiączkach projektu Macieja Zienia oraz Renata Kaczoruk, która na pokazie Łukasza Jemioła miała na sobie odjazdową, krótką kieckę w cekiny w kolorze strusiego ogona od MMC.

 

Doda, Przetakiewicz, Urbańska

 

Ale to nie jedyne gwiazdy, na które w tym tygodniu zwróciliśmy uwagę. Na swoim Instagramie swoimi stylizacjami zachwycała nas Doda – tak jak tą z czerwoną spódnicą z lakierowanej skóry i białym t-shirtem. Z kolei Joanna Przetakiewicz – jak na dyrektor kreatywną marki La Mania przystało – oczywiście pojawiła się na paryskim tygodniu mody. Jej stylizacja z pokazu Saint Laurent bez wątpienia była jedną z lepszych jakie widzieliśmy w tym tygodniu! Zachwyciła również Natasza Urbańska, która wystąpiła na koncercie w Poznaniu w ramach trasy Orkiestra Złotych Przebojów w towarzystwie orkiestry Silesian Art Collective. Jej kozaki to hit! 

 

Więcej: Azja Express: Joanna Przetakiewicz skrytykowana za skąpy strój w hinduskiej świątyni! Projektantka odpowiedziała hejterom!

 

Kto wyglądał najlepiej? Nie zapomnijcie zagłosować!

 


Może Cię również zainteresować:

Doda odpowiada Warnke - czy pójdzie do kina na konkurencyjne "Kobiety Mafii"?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady