Sara Mannei zdradziła sekrety swojej diety
ONS

W ostatnich miesiącach coraz popularniejsze staje się zdrowe odżywianie i dbanie o sylwetkę. Gwiazdy zaczynają promować taki właśnie styl życia, motywując do zmiany przyzwyczajeń swoich fanów i obserwatorów na różnego rodzaju serwisach społecznościowych. Już nie tylko trenerki fitness dbają o nasze sylwetki, ale przede wszystkim gwiazdy, których metamorfozy są świetną motywacją dla wszystkich, którzy marzą o idealnej sylwetce. Kasia Kępka kojarzona do tej pory jako dziennikarka stacji muzycznej, z nowej pasji uczyniła swój sposób na życie. Przypomnijmy: Kasia Kępka jak Chodakowska. Nagrała wideo z ćwiczeniami dla fanek

Na początku czerwca na profilu Natalii Siwiec pojawiło się zdjęcie z tajemniczą saszetką z napisem "3D Chilli" - jak się później okazało, jest to nowa dieta, która powoli wkracza do naszego kraju. Jej sekret polega na wykorzystaniu dobroczynnego działania przypraw przyśpieszających przemianę materii, a co za tym idzie - proces odchudzania przebiega w sposób naturalny. Z tej samej metody odchudzania postanowiła także skorzystać Sara Mannei, prywatnie żona Artura Boruca. Na swoim blogu podzieliła się z czytelniczkami swoimi sposobami na piękną figurę.
 

Na wszystkie pytania dotyczące odchudzania, zwykle odpowiadam, że to aktywność fizyczna oraz zdrowe odżywianie przynoszą efekty. Oczywiście od razu przyznaję się, że nie jestem święta i czasami zgrzeszę (poleniuchuję z dobrą książką, pozwolę sobie na ukochaną czekoladę, a zamiast morderczego treningu wybieram czasem jogę – medytację). Przyznam szczerze, że do tej pory nie praktykowałam żadnych diet. Jakoś nie wierzyłam, że kilkudniowy plan żywienia może zadziałać. Nie byłam również przekonana do suplementów diety, wspomagających odchudzanie. Jakiś czas temu dostałyśmy przesyłkę z systemem odchudzania 3D Chili, który jakoś intuicyjnie wydał mi się godny zaufania. Kapsułki przyjmuję trzy razy dziennie. - czytamy.


Dzięki tej popularnej metodzie, Sara zgubiła zbędne kilogramy na chwilę przed ślubem. Jest zadowolona z działania suplementu, ponieważ nie wymaga on od niej większych wyrzeczeń. 
 

Mój metabolizm wyraźnie przyspieszył, zgubiłam 2 kilogramy bez wielkich wyrzeczeń. Ale, co najważniejsze, czuję się jakbym codziennie dostawała zastrzyk dużej porcji energii. - dodaje.
 

Próbowaliście stosować ten rodzaj wspomagania diety? Faktycznie działa?

Zobacz: Co za zmiana! DJ Adamus schudł 27 kilogramów! Jak tego dokonał? 

Ślub Sary Mannei i Artura Boruca:

Więcej na temat Sara Mannei diety gwiazd