• Bazyl Starewicz

Czarek, pies Poli Lis kontra Lili i Sisi, czyli psy Małgorzaty Rozenek. Głosujcie na najsłodszego pupila gwiazd! POJEDYNEK

Parę dni temu internet obiegły wyniki nowego badania, z którego wynikło, że millenialsi traktują swoje psy dokładnie tak jak starsze pokolenia podchodzą do swoich dzieci – wydają pieniądze na kosztowne smakołyki, łóżka a nawet zabiegi pielęgnacyjne dla swoich ukochanych czworonogów.

 

Brzmi znajomo? Tak! Gwiazdy od zawsze właśnie tak traktują swoich pupili. W dobie mediów społecznościowych pies gwiazdy jest już nie tylko oddanym kompanem, ale także i uroczym towarzyszem na zdjęciu wrzuconym na Instagrama, Facebooka czy Snapchata. Ale nie tylko. W myśl zasady „jeśli nie masz konta na Instagramie, nie istniejesz", nowe pokolenie psów gwiazd podbija świat social mediów na własną… łapę.

 

Więcej: Te polskie gwiazdy kochają swoich pupili! Nie tylko w Dniu Psa :)

 

Czarek Lis
Fot. Instagram

 

Psy znanych osób to dość oklepany temat i zapewne dobrze już znacie Franię i Józię Wolińskich, Gucia Siwca, Ichiego Kaczorowskiego czy chociażby Stokrotkę Herbuś. Ale żadne gwiazdorskie czworonogi nie są teraz równie popularne w social mediach jak Czarek Kingi Rusin oraz Lili i Sisi Majdanów! Kim są najpopularniejsze psy w Polsce?

 

Więcej: Pies niszczy meble i wyje, kiedy jest sam w domu? To może być lęk separacyjny!

 

Czarek Lis
Fot. Instagram

 

Czarek Lis jest pomeranianem, czyli inaczej miniaturowym szpicem. Chociaż oficjalnie jego panią jest Pola Lis, najczęściej tego uroczego dżentelmena widzimy w towarzystwie Kingi Rusin. Jako członek pokolenia millenialsów, naturalnym środowiskiem Czarka są media społecznościowe. Piesek ma własny kanał na Instagramie, na którym znajdziemy jego selfie, zdjęcia ze znajomymi czy sweet focie z nałożonymi filtrami. Psst, Czarek wprost uwielbia drogie francuskie marki.

 

Więcej: Groomer, fryzjer zwierząt: nie tylko strzyże psy, ale również kąpie je i obcina pazury

 

Lili i Sisi Majdan
Fot. Instagram

 

Z kolei Sisi i Lili to buldożki francuskie oraz oczka w głowach zarówno Małgorzaty Rozenek, jak i Radka Majdana!

 

Lili i Sisi Majdan
Fot. Instagram

 

Więcej: Charakterystyka 5 popularnych ras małych piesków do towarzystwa

 

Chociaż buldożki polskich Beckhamów nie mają własnych kanałów społecznościowych, to ich zdjęcia, którymi dzieli się perfekcyjna pani domu zyskują dziesiątki tysięcy lajków – naszym zdaniem to wystarczający powód aby uznać, że Sisi i Lili są najpopularniejszymi polskimi buldożkami. Ciekawe czy polubiłyby się z Czarkiem?

 


Może Cię również zainteresować:

"Pytanie hańby! Kompromitacja!" Czego boją się Rozenek, Rusin i inni uczestnicy "Milionerów"?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady