Paulina Sykut-Jeżyna i Roma Gąsiorowska w zwiewnych sukienkach na premierze "Serce nie sługa"! Która z nich wygląda lepiej?

 

Paulina Sykut-Jeżyna i Roma Gąsiorowska pojawiły się na czwartkowej premierze filmu "Serce nie sługa". Obie wybrały na tę okazję zwiewne sukienki. Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na długą suknię z motywem kwiatowym, z kolei Roma Gąsiorowska wybrała czarno-srebrną sukienkę z frędzlami. 

Obie gwiazdy wyglądają bardzo kobieco i seksownie. Która stylizacja Waszym zdaniem wypada zdecydowanie lepiej? Kwiatowa suknia dziennikarki czy wieczorowa kreacja aktorki?

 

Zobacz: Julia Wieniawa i Anna Wendzikowska w identycznej sukience! Która z nich wygląda w niej lepiej? GŁOSUJ!

 

Paulina Sykut-Jeżyna zawsze zachwyca swoimi stylizacjami na czerwonym dywanie. Dziennikarka zazwyczaj wybiera eleganckie zestawy, a tym razem postawiła na długą, dziewczęcą suknię w kwiaty. Swój look uzupełniła małą, okrągłą torebką. Podoba Wam się ten model sukienki na jedno ramię?

 

Styl Romy Gąsiorowskiej nie jest oczywisty. Aktorka zazwyczaj wybiera oryginalne stylizacje i trzeba przyznać, że wpadki zdarzają jej się dosyć często. Tym razem aktorka pojawiła się na premierze filmu "Serce nie sługa" w roli odtwórczyni głównej roli. Na tę okazję wybrała czarno-szarą sukienkę z frędzlami, szare szpilki i pomarańczową torebkę. Tej stylizacji chyba nie zaliczymy do modowych wpadek.


Może Cię również zainteresować:

Paulina Sykut została "Ikoną Stylu 2018"! Czy jej córka, Róża, idzie w jej ślady?

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady