Aleksandra Kisio i Edyta Herbuś w identycznym garniturze od polskiej projektantki. Która wyglądała w nim lepiej? Stylowy POJEDYNEK!

Aleksandra Kisio czy Edyta Herbuś? Która gwiazda wyglądała lepiej w białym garniturze w kratę? Aktorka i tancerka wybrały żakiet i spodnie pochodzące z limitowanej kolekcji Lidii Kality, Office Code 22. Która z pań wyglądała lepiej?

Edyta Herbuś zaprezentowała się w garniturze na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Garnitur, który kosztuje 1380 złotych, zestawiła z czarnym szerokim paskiem, małą torebką na łańcuszku i sandałkami na szpilce. 

Jak widać, garnitur w męskim stylu spodobał się również Aleksandrze Kisio. Aktorka pojawiła się na inauguracji kampanii "Dotykam=Wygrywam" i zachwyciła swoim wyglądem w białym komplecie od Lidii Kality. Look aktorki uzupełniły dwa związane w pasie paski i wystająca spod garnituru czarna bielizna. 

Która gwiazda wyglądała lepiej? ZAGŁOSUJCIE!

Zobacz także: Zapraszamy do niezwykłego domu Lidii Kality! Zrobi na was wrażenie!

Ola Kisio w białym garniturze.

Aleksandra Kisio w garniturze od Lidii Kality
Fot. ONS

Edyta Herbuś w białym garniturze.

Edyta Herbuś w garniturze od Lidii Kality
Fot. ONS


Może Cię również zainteresować:

Wiedzieliście, że Edyta Herbuś i Margaret się przyjaźnią? Tancerka zdradziła nam coś na temat wokalistki, o czym nie mieliśmy pojęcia!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady