• Bazyl Starewicz

Wieniawa, Przybysz, Doda, a może... Klara Lewandowska? Wybierzcie najlepszą stylizację tygodnia!

 

Wybieramy najlepszą stylizację tygodnia! Tym razem wśród naszych gwiazd znalazła się Julia Wieniawa, Sylwia Przybysz, Marcelina Zawadzka, Doda, Marta Kaczyńska oraz (oczywiście) Klara Lewandowska! Wybierzcie najlepiej ubraną z nich i przewińcie w dół żeby przyjrzeć się lepiej ich stylizacjom.

 

 

Co łączy Julię Wieniawę, Sylwię „Sysię" Przybysz oraz Marcelinę Zawadzką? Tak, włosy w kolorze blond. Tak, wyczucie stylu, które podziwiamy nie od dziś. Ale tym razem chodzi o ich letnie stylizacje maksymalnie eksponujące nogi. Julia Wieniawa robi to zestawiając superkrótką denimową spódnicę z prostym t-shirtem, białymi klapkami typu mules, trójkątną torebką od Balenciagi oraz wielobarwna chustą we włosach. Z kolei Sysia stawia na czarny total look z ekstrakrótkimi szortami i ciężkimi glanami. Natomiast Marcelina Zawadzka prezentuje swoje nogi przy użyciu dresowych spodni z rzędem guzików biegnących wzdłuż nogawki od MISBHV.

 

Więcej: Doda bez makijażu czy sportowa Lewandowska? Kto wygląda lepiej w sneakersach Louis Vuitton?

 

 

Dalej robi się nieco bardziej elegancko. Chociaż stylizacja Dody jest jednocześnie niezobowiązująca – wokalistka połączyła bowiem dość formalną, czarną suknię ze sportowymi biegaczami Archlight francuskiej marki Louis Vuitton. A maleńka Klara Lewandowska to już niemalże ikona stylu ;) Tak, wiemy że ma zaledwie roczek. Ale to nie oznacza, że nie zakochaliśmy się w jej uroczej sukience w nadruk w rybki.

 

Więcej: Klara Lewandowska to mała modnisia! Jej nową sukienkę chcą nosić... nawet dorośli! ;) Znamy markę i cenę

 

 

A propos zakochania, mocy Kupidyna uległa w ubiegłym tygodniu także Marta Kaczyńska. Córka byłego prezydenta wyszła za mąż za biznesmena z Trójmiasta Piotra Smuniewskiego w sukience z sieciówki za nieco ponad 400 zł od polskiej marki Everyday Official. Jak oceniacie tę kreację?

 

Więcej: Wczoraj motocyklistka, dzisiaj... Marcelina Zawadzka pokazała się w drogim dresie!

 


Może Cię również zainteresować:

Co działo się podczas "Flesz Fashion Night" 2018? Przeżyjmy to jeszcze raz!

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady