• Bazyl Starewicz

Doda, Lewandowska, a może Meghan Markle? GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację tygodnia!

 

Wybieramy najlepiej ubraną gwiazdę minionego tygodnia! Tym razem postanowiliśmy nominować Dodę, Annę Lewandowską, Marcelinę Zawadzką, Julię Wieniawę, Meghan Markle i księżną Kate. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości.

 

 

Tydzień nie byłby kompletny bez nowej stylizacji Dody. A tym razem z lookiem wokalistki z koncertu w Bolechowicach wiązała się historia: superkrótkie skórzane szorty, w których wystąpiła wiszą już w jej szafie od 9 lat. Nie ma to jak ponadczasowy styl!

 

Więcej: Najpierw Rozenek i Doda, a teraz Karolina Szostak! Ta różowa sukienka polskiej marki to hit! Kto wygląda w niej najlepiej?

 

 

Wie coś o tym Anna Lewandowska oraz Marcelina Zawadzka. W miniony weekend obie panie pojawiły się na ślubie córki Anny Korcz, Anny Korcz. A ponieważ dress code prosił o strój w kolorze granatowym, mogliśmy porównać słynną fit mamę oraz prezenterkę TVP w granatowych sukienkach. Podczas gdy Lewandowska postawiła na koronkową zmysłowość od Self Portrait, Zawadzka wystąpiła w eleganckiej kreacji od Violi Piekut. Która z nich wyglądała lepiej?

 

Więcej: Piękny gest Lewandowskich! Przekazali pół miliona na szpital dziecięcy!

 

 

Jedną z naszych stylowych gwiazd tego tygodnia była też Julia Wieniawa. 19-letnia aktorka również na co dzień dba o stylizację w trendach – parę dni temu sfotografowano ją na zwyczajnym spacerze w looku z torebką i paskiem Gucci.

 

Więcej: Marcelina Zawadzka zalała się łzami w "Pytaniu na śniadanie"!

 

Ale ten tydzień pod względem stylu był także bardzo udany w rodzinie królewskiej. Nagłówki światowych mediów obiegła trenczo-sukienka, w której Meghan Markle pojawiła się na wystawie poświęconej Nelsonowi Mandeli w londyńskim Southbank Centre (podobno projektantka marki Nonie aż rozpłakała się z wrażenia widząc zdjęcia księżnej w swojej kreacji). Ale księżna Kate nie pozostaje dłużna swojej szwagierce. W tym tygodniu wielokrotnie pojawiła się na Wimbledonie. Nasz ulubiony look? Sukienka w groszki od Jenny Packham!

 

Więcej: Ekspert od mimiki ocenił zdjęcie rodziny królewskiej! Najbardziej zaskakują słowa o Meghan!

 


Może Cię również zainteresować:

Królewski baby boom! Tyle dzieci w rodzinie królewskiej już dawno nie było...

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady