• Bazyl Starewicz

Doda, Lewandowska a może królowa Elżbieta II? WYBIERZCIE z nami najlepszą stylizację tygodnia!

 

Kolejny tydzień za nami – zatem pora wybrać najlepszą stylizację tygodnia! Która gwiazda tym razem ubrała się najlepiej? Do naszego plebiscytu nominujemy Dodę, Annę Lewandowską, Julię Wieniawę, księżną Kate, królową Elżbietę II i księżną Meghan. Głosujcie na najlepiej ubraną z nich i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości!

 

Więcej: Kammel zażartował z Dody w Opolu! Gorzka reakcja gwiazdy!

 

 

 

Tego tygodnia gwiazdy poczuły lato! Na Instagramie mogliśmy podziwiać Dodę w superseksownej, letniej miniówce, Annę Lewandowską w białym garniturze z Zary i swoich sportowych butach Louis Vuitton oraz Julię Wieniawę, która do wysokich kozaków i wzorzystej sukienki dobrała... białe futro.

 

Więcej: Ostaszewska, Kwaśniewska, Doda wsparły paradę równości. Wylał się hejt: "Szkoda, że nienarodzonych dzieci tak pani nie broni"

 

 

Ale w tym tygodniu nie zawiodła także brytyjska rodzina królewska. Najpierw mogliśmy podziwiać księżną Kate w błękitnej sukience z Zary, której wszyscy teraz potrzebujemy. A zaledwie parę dni temu szyku zadala Meghan Markle (po raz kolejny ubrana od stóp do głów w Givenchy) oraz królowa Elżbieta II w trendzie na fluorystyczną zieleń! Kto z nich wyglądał najlepiej?

 

Więcej: Meghan ma kłopoty! Do sieci wypłynęły jej nowe ZDJĘCIA z pisma dla mężczyzn!

 


Może Cię również zainteresować:

Królewski baby boom! Tyle dzieci w rodzinie królewskiej już dawno nie było...

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady