Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Głosujcie na najlepszą stylizację tygodnia! Kto ubrał się w tym tygodniu najlepiej? Nasze nominacje trafiają do Dody, Julii Wieniawy, Kingi Rusin, Anny Lewandowskiej, Małgorzaty Rozenek i Anny Muchy. Głosujcie na najlepiej ubraną z nich – i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich looki w całej krasie.

 

 

Czy jedno ramię jest nowym... brakiem ramion? Oczywiście mowa tu o sukienkach, w których tego tygodnia najbardziej stylowe gwiazdy pokazały się na tej samej imprezie. Podczas gdy Doda przyszła w holograficznym projekcie o długości mini, Julia Wieniawa postawiła na aksamit w kolorze intensywnej fuksji. 

 

Więcej: "Jako jedyna miała..." Marina dziękuje Dodzie za wsparcie! Jak komentuje mocną przemowę gwiazdy?

 

 

Ale nie samymi sukienkami gwiazdy żyją. Tego tygodnia nieodmiennie stylowa Anna Lewandowska lansowała na swoim Instagramie kwiecistą bluzkę i spódnicę polskiej marki The Odder SIde. Natomiast zarówno Małgorzata Rozenek jak i Anna Mucha pokazały się w bluzkach w serek i szortach, łącząc je z odjechanymi butami. Podczas gdy prowadząca „Projekt Lady" miała na sobie gorące sneakersy Archlight od Louisa Vuittona, Mucha miała na sobie te same szpilki Gianvito Rossi, w których parę sezonów temu wystąpił nie kto inny tylko księżna Sussex Meghan Markle. To dopiero obuwie z rodowodem!

 

Więcej: Lewandowska i Rozenek w sneakersach za 3700 złotych!

 

 

Anna Mucha
Anna Mucha
...
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Doda
Doda
...
Kinga Rusin
Kinga Rusin
...
Wyniki plebiscytu:
Anna Mucha...
Małgorzata Rozenek...
Anna Lewandowska...
Julia Wieniawa...
Doda...
Kinga Rusin...