Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Kolejny tydzień – kolejna dawka dobrego stylu! Tym razem do najlepszej stylizacji tygodnia nominujemy Annę Lewandowską, Julię Wieniawę, Marceliną Zawadzką, Małgorzatę Kożuchowską, Kasię Warnke, Paulinę Sykut, Kasię Zielińską, Annę Lucińską oraz... królową Elżbietę. Głosujcie w naszym plebiscycie i zobaczcie ich looki w całości poniżej.

 

Więcej: Lewandowscy wkrótce wyprowadzą się do Madrytu? Nowy agent piłkarza zapewnia: "Będę dbał o karierę najlepszego napastnika świata"

 

 

Ubrania z metką marki Vetements są notorycznie trudne do zgarnięcia. Nie tylko ze względu na ekstremalnie zaporowe ceny ale i bardzo ograniczoną dostępność. Jednocześnie marka Demny Gvasalii od paru sezonów pozostaje jedną z najgorętszych (i najfajniejszych) w modzie  – dlatego doceniamy Annę Lewandowską za jej stylowe starania. W tym tygodniu „Lewa" pokazała się w bluzie z logo brandu. Czy paryska marka, która promuje się jako undergroundowe zjawisko to jej styl? Nie jesteśmy do końca przekonani.

 

Więcej: Spodobała ci się bluza z falbanką Klary Lewandowskiej? Znaleźliśmy podobną i co ważne - na każdą kieszeń!

 

 

Ale dość tych modowych gdybań. W minionym tygodniu odbyła się ważna impreza – prezentacja wiosennej ramówki TVP, na którą przybyły wszystkie gwiazdy publicznej stacji. Naszą uwagę zwróciły kreacje Julii Wieniawy (Zaquad), Marceliny Zawadzkiej (Gosia Baczyńska) oraz Małgorzaty Kożuchowskiej (również Baczyńska).

 

Więcej: Bogusław Linda ocenił grę aktorską Julii Wieniawy. Czy jego zdaniem potrzebuje szkoły aktorskiej?

 

 

Ale to nie jedyna impreza, na której złowiliśmy udane stylizacje gwiazd. Na premierze nowego filmu Patryka Vegi „Kobiety Mafii" nie mogliśmy oderwać wzroku od sukni Kasi Warnke (zaprojektował ją przyjaciel aktorki Maciej Zień), natomiast na pokazie Lidii Kality zaintrygowała nas Paulina Sykut i jej interpretacja trendu zwanego office core'em, który na nadchodzącą wiosnę/lato tak chętnie pokazywali projektanci. Z kolei na prezentacji wiosennej linii sieciowki Mohito Kasia Zielińska połączyła komplet od Bizuu z kraciastym płaszczem Reserved i ostatecznie pokazała, że maksymalizm w stylu Gucciego nadaje się na co dzień.

 

Więcej: Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski na jednej imprezie! Jak zachowywali się byli partnerzy na ramówce TVP?

 

 

W kontekście nadchodzącej premiery nowego sezonu ”Agenta", warto zwrócić uwagę na styl Ani Lucińskiej. Aktorka i prezenterka TVN Style  ubiera się w nonszalancki, elegancki sposób, który zawsze wygląda jakby „coś po prostu na siebie narzuciła". W tym tygodniu tym czymś był komplet od Love Republic, płaszcz Patrizia Aryton, okulary w stylu retro Tonny oraz cieliste czółenka Badura. Ach, no i klasyczna shopperka Louis Vuitton. Kupujemy to!

 

Więcej: Oto gwiazdy trzeciej edycji programu "Agent Gwiazdy". Kto wypadł najlepiej na konferencji? ZDJĘCIA

 

Ostatnią z naszych stylowych bohaterek tygodnia jest królowa Elżbieta II. W końcu nie co dzień widuje się monarchinię Wielkiej Brytanii na pokazie londyńskiego tygodnia mody. Co więcej, po tym jak jej zdjęcia zasiadającej w pierwszym rzędzie u boku Anny Wintour obiegły internet, w naszej redakcji utworzył się jednoosobowy fanklub jej nóg. Co sądzicie? Całkiem nieźle jak na 91-latkę.

 

Więcej: Paulina Sykut zamierza nagrać płytę? Zaskakujący komentarz gwiazdy Polsatu: "Dostaje różne propozycje muzyczne"

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Paulina Sykut
Paulinla Sykut
...
Ania Lucińska
Ania Lucińska
...
Kasia Zielińska
Kasia Zielińska
...
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
...
Kasia Warnke
Kasia Warnke
...
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
...
królowa Elżbieta II
Królowa Elżbieta
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Wyniki plebiscytu:
Anna Lewandowska...
Paulina Sykut...
Ania Lucińska...
Kasia Zielińska...
Małgorzata Kożuchowska...
Kasia Warnke...
Marcelina Zawadzka...
królowa Elżbieta II...
Julia Wieniawa...