Anna i Klara Lewandowskie, Sysia, Wieniawa a może Woźniak-Starak lub Krupa? GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację tygodnia

 

Po raz kolejny wybieramy najlepszą stylizację tygodnia! Czy będzie to Anna (oraz Klara) Lewandowska, Sylwia Przybysz, Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha, Marcelina Zawadzka, Joanna Krupa, Agnieszka Woźniak-Starak, a może dresiarska księżna Kate? Głosujcie w naszym plebiscycie i zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej.

 

Więcej: Są wyniki plebiscytu na Biologiczną Bzdurę Roku! Anna Lewandowska na podium. Które miejsce zajęła?

 

 

Zaczynamy – jak zwykle – od Anny Lewandowskiej. Nie powinno was to dziwić, w końcu mama małej Klary jest teraz na topie. Może i styl Anny jest prosty, łatwy do noszenie na co dzień i stosunkowo skromny – ale w przypadku gwiazdy, która na ubrania ma praktycznie nieograniczony budżet to same zalety. W tym tygodniu Anna postanowiła pokazać swoją fotkę z Klarą, na której mają na sobie skoordynowane outfity. Właśnie za takie rzeczy ją kochamy!

 

Więcej: Są wyniki plebiscytu na Biologiczną Bzdurę Roku! Anna Lewandowska na podium. Które miejsce zajęła?

 

 

Kolejnymi z najlepiej ubranych w tym tygodniu gwiazd są dwie początkujące wokalistki – Sylwia Przybysz oraz Julia Wieniawa. Choć niekiedy obie dziewczyny stawiają na looki w podobnym stylu, tym razem nie mogły bardziej różnić się od siebie wyglądem. Sysia spędziła zeszły tydzień w austriackich Alpach, gdzie kręciła swój nowy teledysk, z kolei Julia Wieniawa zadała hollywoodzkiego szyku na wielkim teście TVP.

 

Więcej: Sylwia Przybysz i Julia Wieniawa na zimowych wakacjach! Daleka Dominikana czy arktyczne Alpy – gdzie wolelibyście pojechać?

 

 

Drugą z naszych stylizacji eventowych jest Małgorzata Socha. Aktorka pokazała się na premierze nowego Jaguara w asymetrycznej sukience w groszki od La Manii, do której dobrała zgrabne sandałki. Ale pozostałe z wyróżnionych przez nas gwiazd pokazały stylizacje, które są odrobinę bardziej praktyczne w styczniowej aurze. Na przykład Małgorzata Rozenek ostatecznie udowodniła, że Moon Bootsy mogą być obuwiem, które nie tylko totalnie izoluje nasze stopy od mrozu i śniegu, ale także mogą wyglądać odlotowo. Odlot jest czymś, co łączy Rozenek z Marceliną Zawadzką – w tym tygodniu prowadząca Pytanie na Śniadanie wyszła z siedziby TVP w bluzie od Balenciagi – i w zasadzie to wszystko, czego potrzebujemy, żeby umieścić ją w tym plebiscycie.

 

Więcej: Małgorzata Socha świętuje urodziny córeczki! Napisała też poruszające słowa

 

 

Nasz stylowy plebiscyt zamyka konflikt. A może nie? Ciężko nam oprzeć się wrażeniu, że słynna scysja Joanny Krupy i Agnieszki Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN nie była spontaniczną sprzeczką. Czyżby obie panie coś razem kombinowały? To wielka niewiadoma – ale stylizacje zarówno Dżoany, jak i Agnieszki były w punkt i to jest pewne. Z kolei dresiarska księżna Kate znalazła się w tym zestawieniu, ponieważ jest dresiarska. Uważamy, że to odrobinę zabawne ;-).

 

Więcej: Księżna Kate zdradziła płeć dziecka?! I to za sprawą tylko jednego szczegółu

 


Może Cię również zainteresować:

Gwiazdy są już gotowe na święta! Zainspiruj się ich dekoracjami! Choinka Magdy Gessler to bardzo oryginalny pomysł...

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady