Doda, Przybysz lub Wieniawa, a może Siwiec, Sykut lub Rusin? GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację tygodnia

 

Pora wybrać najlepiej ubraną gwiazdę minionego tygodnia. Nie żeby było to trudne zadanie – w ciągu ostatnich siedmiu dni w showbiznesie odbyło się całkiem sporo imprez, prezentacji i eventów, na których gwiazdy naprawdę stanęły na wysokości zadania. Nasze nominacje na najlepszą stylówkę tygodnia trafiają do Dody, Sylwii Przybysz, Julii Wieniawy, Natalii Siwiec, Edyty Herbuś, Pauliny Krupińskiej, Agnieszki Woźniak-Starak, Kingi Rusin oraz Marceliny Zawadzkiej. Głosujcie na najlepiej ubraną gwiazdę i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości!

 

Przypominamy - nasze plebiscyty mają charakter zabawy :) 

 

Więcej: TYLKO U NAS! Kasia Warnke skomentowała nowy zwiastun "Pitbulla" i grę aktorską Dody!

 

 

Pozwólcie że otworzymy nasze zestawienie tradycyjnie – od Dody, Sylwii Przybysz oraz Julii Wieniawy. Każda z członkiń naszej stylowej trójcy pokazała w tym tygodnia zupełnie inną stylizację, z których wszystkie są boskie. Lekcja nr 1: zielone eko futro łączymy z czerwonym beretem. Lekcja nr 2: im więcej czarnych koronek, tym lepiej. Lekcja nr 3: Nie istnieje coś takiego jak zbyt wiele falban – nawet w jednej sukience.

 

Więcej: Eurowizja 2018: Kto pojedzie z Polski? Fani konkursu od lat marzą o ich udziale! Zagłosuj na swojego faworyta!

 

 

Jedziemy dalej. W tym tygodniu największą modową imprezą był bez wątpienia pokaz Bizuu na wiosnę/lato 18, o którym wszystkiego co musicie wiedzieć dowiecie się tutaj. Choć na samą prezentację przyszli wszyscy (dosłownie), postanowiliśmy wyróżnić looki Natalii Siwiec, Pauliny Sykut, Pauliny Krupińskiej oraz Agnieszki Woźniak-Starak. Która z nich prezentowała się najlepiej?

 

Więcej: Agnieszka Woźniak Starak z mężem na pokazie bizuu! O krok od wpadki? ZDJĘCIA

 

 

Nasze zestawienie zamykają dwie totalnie różne stylizacje dwóch prezenterek telewizyjnych. Z jednej strony mamy Kingę Rusin, której kwiecisty garnitur był doskonałym wyborem na prezentację nowej edycji „Agenta", z drugiej – Marcelinę Zawadzką promującą show TVP „Bake Off" w pastelach z Zary oraz chustce od Hermesa. Choć oczywiście ich styl jest zupełnie odmienny, wspólnym mianownikiem ich looków jest wiosenna świeżość – co może i wydaje się odrobinę zbyt optymistyczne w obliczu obecnej pogody, ale bardzo doceniamy optymizm obu pań.

 

Więcej: Nie uwierzycie, ile lat temu debiutowała Kinga Rusin! Jak wspomina początki pracy? I czy jest ulubienicą Miszczaka?

 

 

Więcej: Marcelina Zawadzka sama wspina się w górach, co myśli o Mackiewiczu i Revol? "Osoba, która bierze sobie takiego partnera..."

 


Może Cię również zainteresować:

Co działo się podczas "Flesz Fashion Night" 2018? Przeżyjmy to jeszcze raz!

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady