Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Pora wybrać najlepiej ubraną gwiazdę tygodnia! Tym razem do tablicy wywołujemy Dodę, Annę Lewandowską, Małgorzatę Rozenek, Klarę Lewandowską, Sylwię Przybysz, Marcelinę Zawadzką, Kingę  Rusin, Renatę Kaczoruk oraz Małgorzatę Kożuchowską. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich looki w pełnej krasie.

 

 

Na pierwszy ogień – tradycyjnie – idzie Doda. W tym tygodniu wokalistka pojawiła się na premierze kolekcji wyposażenia wnętrz Roberto Cavallego w czarnym, koronkowym kombinezonie od samego Zuhaira Murada. W punkt!

 

 

Więcej: Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" odwiedzili rodzinne strony! Jak mieszkała kiedyś Angelika Mucha? ZDJĘCIA

 

Ale w tym tygodniu stylowe wyróżnienie należy się także dwóm innym weterankom naszych modowych podsumowań tygodnia. Nasza uwagę zwróciła Anna Lewandowska w czarnej stylizacji niczym z „Matriksa" oraz Małgorzata Rozenek w fiołkowej sukience z sieciówki za 200 zł (czy futrzane klapki są wciąż modne? będziemy trzymać rękę na pulsie).

 

 

Ale w kuluarach show-biznesu (lub raczej Instagrama) wyrasta nam nowa ikona (ikonka?) stylu. Klara Lewandowska pokazała się w nowej, hip-hopowo eleganckiej odsłonie. Co sądzicie o jej nowym stylu?

 

Więcej: TYLKO U NAS! Renata Kaczoruk poprowadzi własny program! Pomógł jej Kuba Wojewódzki?

 

 

A co słychać na eventach? Cóż, naszym zdaniem na wyróżnienie zasługują dwie panie o zgoła odmiennym podejściu do mody. Po pierwsze, Renata Kaczoruk oraz jej niebotyczne nogi, które przybyły na tę samą premierę co Doda. Po drugie, Małgorzata Kożuchowska, która na premierze filmu „Twarz" pojawiła się w drapowanej, satynowej kreacji. Która z nich wyglądała waszym zdaniem lepiej?

 

Więcej: Małgorzata Szumowska, Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska i inni na premierze filmu "Twarz"

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
...
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
...
Renata Kaczoruk
Renata Kaczoruk
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Kinga Rusin
Kinga Rusin
...
Klara Lewandowska
Klara Lewandowska
...
Doda
Doda
...
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Przybysz...
Marcelina Zawadzka...
Małgorzata Kożuchowska...
Renata Kaczoruk...
Anna Lewandowska...
Kinga Rusin...
Klara Lewandowska...
Doda...
Małgorzata Rozenek...