Doda czy Sylwia Przybysz, a może... Klara Lewandowska? GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację tygodnia!

 

Pora wybrać najlepiej ubraną gwiazdę tygodnia! Tym razem do tablicy wywołujemy Dodę, Annę Lewandowską, Małgorzatę Rozenek, Klarę Lewandowską, Sylwię Przybysz, Marcelinę Zawadzką, Kingę  Rusin, Renatę Kaczoruk oraz Małgorzatę Kożuchowską. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich looki w pełnej krasie.

 

 

Na pierwszy ogień – tradycyjnie – idzie Doda. W tym tygodniu wokalistka pojawiła się na premierze kolekcji wyposażenia wnętrz Roberto Cavallego w czarnym, koronkowym kombinezonie od samego Zuhaira Murada. W punkt!

 

 

Więcej: Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" odwiedzili rodzinne strony! Jak mieszkała kiedyś Angelika Mucha? ZDJĘCIA

 

Ale w tym tygodniu stylowe wyróżnienie należy się także dwóm innym weterankom naszych modowych podsumowań tygodnia. Nasza uwagę zwróciła Anna Lewandowska w czarnej stylizacji niczym z „Matriksa" oraz Małgorzata Rozenek w fiołkowej sukience z sieciówki za 200 zł (czy futrzane klapki są wciąż modne? będziemy trzymać rękę na pulsie).

 

 

Ale w kuluarach show-biznesu (lub raczej Instagrama) wyrasta nam nowa ikona (ikonka?) stylu. Klara Lewandowska pokazała się w nowej, hip-hopowo eleganckiej odsłonie. Co sądzicie o jej nowym stylu?

 

Więcej: TYLKO U NAS! Renata Kaczoruk poprowadzi własny program! Pomógł jej Kuba Wojewódzki?

 

 

A co słychać na eventach? Cóż, naszym zdaniem na wyróżnienie zasługują dwie panie o zgoła odmiennym podejściu do mody. Po pierwsze, Renata Kaczoruk oraz jej niebotyczne nogi, które przybyły na tę samą premierę co Doda. Po drugie, Małgorzata Kożuchowska, która na premierze filmu „Twarz" pojawiła się w drapowanej, satynowej kreacji. Która z nich wyglądała waszym zdaniem lepiej?

 

Więcej: Małgorzata Szumowska, Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska i inni na premierze filmu "Twarz"


Może Cię również zainteresować:

Rusin, Wieniawa i Rozenek! Zobacz, które gwiazdy są już gotowe na sezon bikini!

Źródło: Instagram

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje