Doda czy Sylwia Przybysz, a może Lewandowska lub Małgorzata z „Rolnika"? GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację tygodnia!

 

Wielkanoc Wielkanocą – ale stylizacja tygodnia sama się nie wybierze! Tym razem naszymi pretendentkami do zaszczytnego tytułu najlepiej ubranej gwiazdy tygodnia są Doda, Sylwia Przybysz, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Marcelina Zawadzka, Małgorzata z „Rolnika", Agata Duda oraz Natasza Urbańska. Do dzieła – a całe stylizacje każdej z nich zobaczycie poniżej!

 

Więcej: Przepraszam, ile?! Cena nowych kozaków Dody sprawi, że inaczej spojrzycie na obuwie

 

 

Ponieważ uwielbiamy zimę – szczególnie w samym środku wiosny – nasze stylowe zestawienie otwiera święta trójca gwiazd, które w tym tygodniu pokazały bardzo skuteczne – i bardzo modne – sposoby na walkę ze znacznie spóźnionymi mrozami. Pierwszą z nich jest Doda, która paradowała po ulicach Warszawy w skórzanych kozakach Balmain za jakieś 20 tysięcy, drugą Sylwia Przybysz – ponieważ metaliczna puchówka jest zawsze spoko, natomiast trzecią Anna Lewandowska, która mogłaby założyć worek na śmieci, a i tak byśmy go kupili.

 

 

Więcej: Sylwia Przybysz jako... siostry Godlewskie?! Musisz zobaczyć to nagranie!

 

A co słychać u gwiazd telewizji? Niezmiennie stylowo prezentowały się w tym tygodniu Kinga Rusin na spacerze z Czarkiem, Małgorzata Rozenek w komplecie z Zary oraz Marcelina Zawadzka, która co prawda jest królową street-style'u (co już wielokrotnie udowodniliśmy) – ale to nie oznacza, że nie prezentuje się równie dobrze w długiej sukni Muses i klasycznych szpilkach Giuseppe Zanotti. Najs!

 

 

Więcej: Klara Lewandowska ma swój pierwszy fitsprzęt! Ten wózek to hit!

 

Ale w tym tygodniu mieliśmy też w naszej redakcji wyjątkowych gości. Odwiedziła nas wasza ulubiona para z hitowego show TVP „Rolnik szuka żony", Małgorzata i Paweł, którzy okazali się równie ciepli i serdeczni co na małym ekranie. A jak już przyzwyczaiła nas Małgorzata, dzień bez kolejnej świetnej stylizacji jest dniem straconym. Na wizytę w Party.pl rolniczka postawiła na połączenie plisowanej spódniczki mini oraz pudroworóżowej ramoneski.

 

 

Event tygodnia? Naszym zdaniem było to otwarcie 11. placówki kliniki La Perla w warszawskim Domu Mody Klif. I choć na imprezie pojawiło się całkiem sporo nieskazitelnie ubranych gwiazd, postanowiliśmy wyróżnić Nataszę Urbańską. Aktorka i projektantka marki Muses postawiła na bladobłękitny kimonowy komplet oraz skórzaną torebkę wiązaną w pasie (a nie mówiliśmy, że nerki są hitem sezonu?) w głębokim szkarłacie.

 

Więcej: Nie uwierzysz, co Lewandowski zrobił po strzeleniu pięciu bramek w dziewięć minut! Zdradziła to Anna!

 


Może Cię również zainteresować:

Lewandowska karate, Rusin jeździectwo, a Doda...? Co trenują polskie gwiazdy? WIDEO

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady