Rozenek, Lewandowska, a może Sylwia Przybysz? GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację tygodnia

 

Kolejny tydzień za nami – zatem pora wybrać najlepiej ubraną gwiazdę. Tym razem nominacje trafiają do Małgorzaty Rozenek, Anny Lewandowskiej, Dody, Sylwii Przybysz, Sylwii Lipki, Julii Wieniawy, Ewy Kasprzyk, Małgorzaty Sochy i Katarzyny Zielińskiej. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości.

 

 

W tym tygodniu wreszcie odczuliśmy gwałtowne ocieplenie – a wraz z nim przyszło parę ciekawych wiosennych stylizacji gwiazd. Tu naszym zdaniem prym wiedzie (w absolutnie przypadkowej kolejności) Małgorzata Rozenek z kultową torebką Chloe Nile, Anna Lewandowska w nowych okularach Diora oraz Doda w różowym komplecie z sieciówki.

 

Więcej: Lewandowska i Rozenek w identycznej marynarce z sieciówki! Której bardziej pasuje?!

 

 

A co z gwiazdami mediów społecznościowych? Cóż, na naszym stylowym radarze mamy nieodmiennie Sylwię Przybysz (tym razem w total denim looku, który wyglądał super), czarno-białą Sylwię Lipkę oraz Julię Wieniawę, która prezentowała się nieskazitelnie w różowych, satynowych trampkach i zamszowej kurtce z H&M.

 

Więcej: 15 wiosennych płaszczy w stylu Anny Lewandowskiej

 

 

W tym tygodniu naszą uwagę zwróciły też stylizacje gwiazd na imprezach. Jedną z nich była Ewa Kasprzyk, która jako ambasadorka linii Total Collagen marki Soraya pojawiła się na premierze nowych kosmetyków w eleganckiej, drapowanej kreacji oraz Shakirą, która w żadnym wypadku nie była latynoską wokalistką, a uroczym pieskiem. Z kolei Kasia Zielińska – która pojawiła się na imprezie Zabawka Roku 2018 – prezentowała się zjawiskowo w pomarańczowej sukience maksi.

 

Więcej: "Kogel Mogel" dziś w telewizji! Co się stało z Piotrusiem? Jakie wpadki w filmie znaleźli widzowie? Sprawdź!

 

 

Więcej: Kasia Zielińska zdradza, jak jej syn Henio reaguje na pojawienie się w domu brata! Cieszy się czy jest zazdrosny?

 


Może Cię również zainteresować:

Gwiazdy są już gotowe na święta! Zainspiruj się ich dekoracjami! Choinka Magdy Gessler to bardzo oryginalny pomysł...

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady