• Bazyl Starewicz

Szpak, Sikorski, Pniewski, a może Stramowski bądź Szyc? Głosujcie na najlepszą męską stylizację tygodnia!

 

Wybierzcie z nami najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem postanowiliśmy nominować Michała Szpaka, Artura Sikorskiego, Patryka Pniewskiego, Piotra Stramowskiego i Borysa Szyca. Który z nich wyglądał najlepiej? Głosujcie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w pełnej krasie!

 

 

Podczas gdy Michał Szpak lansuje się na Instagramie w nowej stylizacji z turkusowym żakietem i wzorzystymi spodniami palazzo, nie pozostają mu dłużni dwaj inni nastolatkowie, do których wzdychają dziewczyny z całej Polski. Artur Sikorski i Patryk Pniewski lansują się z kolei na Open'er Festival, gdzie nie tylko wysłuchali koncerów Depeche Mode i Arctic Monkeys, ale także mieli okazję żeby sfotografować się w festiwalowych stylizacjach na tle sceny. Który waszym zdaniem wyglądał lepiej?

 

Więcej: Wybierz HIT LATA 2018! Oto najgorętszy plebiscyt tych wakacji! Kto tym razem zgarnie statuetkę?

 

 

Ale pozostali z naszych gwiazdorów pokazali w tym tygodniu znacznie bardziej klasyczne looki. Na kołobrzeskim Suspense Film Festival, Piotr Stramowski połączył marynarkę z t-shirtem tworząc prosty, wyluzowany look. Rafał Maślak, podobnie jak aktor, również pochwalił się na swoim Instagramie dwuczęściowym garniturem, choć w jego dwurzędowej wersji efekt był znacznie bardziej elegancki. Z kolei Borys Szyc – który pojawił się na gali wręczenia Diamentowego Klapsa – zestawił szarą marynarkę w kratę z granatowymi spodniami i brązowymi, skórzanymi broguesami. Który z nich wyglądał najlepiej?

 

Więcej: Na tę wiadomość czekali wszyscy fani Michała Szpaka!

 

 


Może Cię również zainteresować:

Lewy i Rupert Grint, Majdan i Eminem! Oni mają tyle samo lat! Które gwiazdy jeszcze? To zaskakujące!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady