• Bazyl Starewicz

Szpak, Kwiatkowski, Uniatowski, a może Przemek Kossakowski? Wybierzcie najlepszą męską stylizację tygodnia!

 

Głosujcie na najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem do naszego plebiscytu nominujemy Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Artura Sikorskiego, Sławka Uniatowskiego, Dawida Wolińskiego i Przemka Kossakowskiego. Głosujcie na najlepiej ubranego gwiazdora i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich looki w całości!

 

 

Nasze zestawienie rozpoczniemy od trójki młodych wokalistów, z których każdy ma zupełnie inne podejście do osobistego stylu. Michał Szpak – który każdą stylizacją przełamuje stereotypy dotyczące tego, co wypada nosić mężczyźnie, a co kobiecie – tym razem pokazał się w białym total looku ze spodniami z Reserved i masywnymi biegaczami marki Deichmann. Ale nie tylko Szpak należy do grona entuzjastów sneakersów. W tym tygodniu Dawid Kwiatkowski zaprezentował swoim instagramowym fanom zdjęcie w nowym modelu marki Reebok Aztrek. Z kolei Artur Sikorski zaprezentował się w objęciach swojej dziewczyny w kurtce kultowej włoskiej marki Off-White. Który z nich przekonał was najbardziej swoją stylizacją? 

 

Więcej: Jest już spot "The Voice of Poland" z nowymi trenerami! Szpak będzie największą gwiazdą?

 

 

Ale przedyskutujmy też nieco bardziej dojrzały styl. Sławek Uniatowski nawet pokazując codzienne stylizacje na Instagramie nie stroni od klasyków mody męskiej. Tym razem postawił na okrągłe okulary przeciwsłoneczne w sztylkretowych oprawkach, które tchnęły nieco elegancji w jego codzinny look.

 

Więcej: Dawid Kwiatkowski wstrząśnięty dramatem gwiazdy: "To straszny nałóg, wyniszczył też moich najbliższych"

 

 

Ale nie tylko wokalista łączy formalną klasykę ze sportowymi dodatkami. Na czwartkowej ramówce TVN naszą uwagę zwróciły dwie męskie stylizacje – Dawida Wolińskiego i Przemka Kossakowskiego. Podczas gdy projektant do białej marynarki i koszuli dobrał dresowe spodnie z lampasem (dresy nigdy przedtem nie wyglądały tak elegancko), to prezenter i partner Martyny Wojciechowskiej łączy formalną górę – koszulę i kamizelkę – z obszernymi bojówkami camo i sznurowanymi, ciężkimi glanami. Kto według was pokazał najlepszą stylizację tygodnia?

 

Więcej: Wieczór panieński Joanny Krupy! Tańce, napoje i szalony taniec Magdy Gessler!

 


Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady