• Bazyl Starewicz

Szpak, Kwiatkowski, a może Roznerski? GŁOSUJCIE na najlepszą męską stylizację tygodnia!

 

Głosujcie na najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem wśród naszych stylowych gwiazdorów znaleźli się Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski, Janek Dąbrowski, Bartek Kaszuba, Mikołaj Roznerski oraz Dawid Woliński! Wybierzcie najlepiej ubranego z nich i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich looki w całości!

 

 

 

Jak oceniacie styl młodego pokolenia gwiazdorów? My uważnie obserwujemy ubiór wschodzących książąt sceny muzycznej, filmowej oraz nowych influencerów. Obecności Michała Szpaka w gronie najlepiej ubranych nie trzeba nikomu tłumaczyć. Również Dawid Kwiatkowski prezentuje wyczucie stylu, które wyróżnia go z tłumu. Musimy przyznać, że w klasycznym wydaniu Janek Dąbrowski również prezentuje się bardzo dostojnie – i łączy go to z Bartkiem Kaszubą, który w minionym tygodniu pokazał się w garniturową marynarką połączoną z podartymi jeansami.

 

Więcej: Grzegorz Hyży boi się współpracy z Michałem Szpakiem? Zaskakujące doniesienia z planu "The Voice"

 

 

Styl na „piątkę" pokazali również panowie z bardziej konwencjonalnych granic show biznesu. Mikołaj Roznerski w t-shircie Superdry pokazał casualowe podejście do codziennej stylizacji. Natomiast Dawid Woliński słynie już z tego, że ponadczasową klasykę zawsze pokazuje we własnej, uwspółcześnionej interpretcji.

 

Więcej: Dawid Kwiatkowski wstrząśnięty dramatem gwiazdy: "To straszny nałóg, wyniszczył też moich najbliższych"

 


Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady