Szpak, Kwiatkowski, a może goście royal wedding? GŁOSUJCIE na najlepszą męską stylizację tygodnia!

 

Pora wybrać najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem postanowiliśmy nominować Rafała Maślaka, Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Davida Beckhama, George'a Clooneya i Louisa Spencera. Głosujcie na najlepiej ubranego z nich i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stroje w całości.

 

Więcej: 

 

 

Zacznijmy od naszych rodzimych gwiazdorów. W tym tygodniu naszą uwagę zwróciły stylizacje Rafała Maślaka (kamizelka to bez wątpienia jeden z najbardziej niedocenionych elementów męskiej garderoby), Michała Szpaka z „Dzień Dobry TVN" w damskich obcasach oraz Dawida Kwiatkowskiego z Instagrama w zielonym komplecie. Który z nich prezentował się najlepiej? 

 

Więcej: Dawid Kwiatkowski zostanie gwiazdą disco polo?! To WIDEO może na to wskazywać...

 

 

Ale ten tydzień to przede wszystkim wciąż royal wedding. To oczywiste, że zaproszone na ceremonię panie prześcigały się w pomysłowych stylizacjach, ale co z panami? W oficjalnym dress codzie, mężczyzn zachęcono, aby mieli na sobie wojskowe uniformy, jaskółki bądź garnitury wizytowe. Drugą z tych opcji postanowił wskrzesić David Beckham, którego większość mediów okrzyknęła najlepiej ubranym z gości na royal wedding.

 

Więcej: Beckhamowie i Clooneyowie skradli show. Ale która para wyglądała lepiej?

 

 

Ale George Clooney nie pozostaje mu dłużny. W swoim szarym dwuczęściowym garniturze prezentował się równie dobrze, co angielski piłkarz, a krawat oraz poszetka pod kolor kreacji Amal to małe szczegóły warte docenienia. W końcu naszą kompilację zamyka Louis Spencer. 24-letni kuzyn księżnej Diany jest chyba najbardziej stylowym royalsem, którego paparazzi sfotografowali na ślubie Meghan i Harry'ego. Uwaga, panie – jest wciąż singlem!

 

Więcej: "Amal skradła show" Żona George'a Clooneya wyglądała najlepiej na ślubie, ale też.... zaliczyła wpadkę! Jaką?

 


Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady