Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski, a może Artur Sikorski lub Radzimir Dębski? Głosujcie na męską stylizację tygodnia!

 

Pora wybrać najlepiej ubranego faceta minionego tygodnia! Tym razem postanowiliśmy wyróżnić Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Artura Sikorskiego, Roberta Lewandowskiego, Radzimira Dębskiego, Piotra Stramowskiego, Oliviera Janiaka, Tomasza Ciachorowskiego i Rafała Maślaka. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich looki w całości.

 

Więcej: Michał Szpak rywalizuje z siostrą na scenie? Każde rodzeństwo chciałoby to usłyszeć! ;)

 

 

Na początek przegląd Instagrama. Naszą uwagę przyciągnęli stali bywalcy tego plebiscytu – Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski i Artur Sikorski. Który waszym zdaniem wyglądał najlepiej?

 

 

Więcej: Jakim autem jeździ Dawid Kwiatkowski? Ta fura kosztuje nawet 200 tysięcy złotych!

 

Ale w tym tygodniu odbyło się też całkiem sporo wieczorowych imprez, na których zauważyliśmy parę świeżych interpretacji klasycznego dwuczęściowego garnituru. Przykłady? Proszę bardzo – Radzimir Dębski na rozdaniu Orłów oraz Piotr Stramowski na pokazie Mariusza Przybylskiego.

 

 

Ale najwięcej ciekawych męskich stylizacji zauważyliśmy – w sumie to dość oczywiste – na premierze magazynu Elle Man. Podczas gdy naczelny pisma, Olivier Janiak, pokazał się w superklasycznym, trzyczęściowym garniturze w pionowe prążki, stylizacje Tomasza Ciachorowskiego i Rafała Maślaka zwracały na siebie uwagę wyluzowaną interpretacją formalnego dress code'u.

 

Więcej: "M jak miłość": Artur sfałszuje wyniki testu DNA córki Marcina!? Jak do tego dojdzie?

 

 


Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady