Lewandowski, Sikorski, Kwiatkowski, a może Królikowski lub Majdan? GŁOSUJCIE na męską stylizację tygodnia!

 

Ostatni tydzień lutego (na szczęście) dobiegł końca. Pora na stylowe podsumowanie – tym razem skupimy się na stylizacjach męskich. Od Roberta Lewandowskiego, Artura Sikorskiego, Dawida Kwiatkowskiego i Antka Królikowskiego aż po Radka Majdana, Andrzeja Młynarczyka, Filipa Lato, Krzysztofa Gojdzia i Rafała Maseraka – głosujcie na najlepiej ubranego faceta. Ich looki w całości zobaczycie poniżej.

 

Więcej: Są wyniki oglądalności "The Voice Kids"! Show z Kwiatkowskim lepsze od programu ze Szpakiem?

 

 

Nasze zestawienie zaczniemy od małego przeglądu Instagrama. Nasze oko przykuły trzy zdjęcia stylizacji najmodniejszych z aktywnych na medium społecznościowym panów. Podczas gdy Robert Lewandowski eksperymentuje z proporcjami sylwetki (oversize'owa kurtka, obcisłe spodnie i masywne sneakersy to sprawdzony patent), Artur Sikorski oraz Dawid Kwiatkowski pokazali stylizacje, które nadają się na co dzień. Co o nich myślicie?

 

Więcej: Lewandowscy każdą wolną chwilę poświęcają Klarze. Wyznanie Roberta o rodzinie chwyta ze serce!

 

 

Kolejnymi facetami, na których styl postanowiliśmy w tym tygodniu zwrócić uwagę jest Radek Majdan i Andrzej Młynarczyk. Podczas gdy mąż Małgorzaty Rozenek promował swoje nowe show „Iron Majdan" w garniturze, który sprawił, że nieco inaczej rozumiemy pojęcie „dopasowanej marynarki" (i który wyglądał bardzo dobrze w połączeniu z białymi sneakersami Gucci), znany z „M jak Miłość" aktor oraz uczestnik nowej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" postawił na nieco luźniejszy fason w eleganckim aksamicie.

 

Więcej: TYLKO U NAS Sylwia Przybysz i Artur Sikorski zdradzili, które wydarzenia w 2017 roku były dla nich najważniejsze! A jakie mają postanowienia noworoczne?

 

 

Można powiedzieć, że w pewnym sensie show-biznes żył w tym tygodniu wiosenną ramówką Polsatu. Trzeba przyznać, że zaproszeni na imprezę panowie stanęli na wysokości zadania – i pokazali stylizacje, które są nieco odważniejsze niż klasycznie elegancki (lub klasycznie nieciekawy) black tie. Z całkiem sporego tłumu obecnych na prezentacji mężczyzn postanowiliśmy wyciągnąć Filipa Lato, Krzysztofa Gojdzia oraz Rafała Maseraka. Naszym zdaniem stylowe ryzyko zawsze zasługuje na wyróżnienie.

 

Więcej: TYLKO U NAS! Pierwsza metamorfoza z nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poznajecie kto to? WIDEO

 


Może Cię również zainteresować:

Maserak uczył ślubnego tańca Lewandowskich! Kogo jeszcze uczyli tancerze "TzG"? Wiemy!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady