• Bazyl Starewicz

Kwiatkowski, Dąbrowski i Kaszuba, a może Stramowski lub Maślak? GŁOSUJCIE na najlepszą męską stylizację tygodnia!

 

Wybierzcie z nami najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem wśród wybranych przez nas gwiazdorów znalazł się Dawid Kwiatkowski, Janek Dąbrowski, Bartek Kaszuba, Piotr Stramowski, Rafał Maślak oraz Popek! Głosujcie na najlepszą z ich stylizacji i przewińcie w dół żeby zobaczyć je w całości.

 

 

Zacznijmy nasz przegląd od stylizacji młodego pokolenia gwiazdorów. Tego tygodnia zwróciliśmy uwagę na letnie stylizacje Dawida Kwiatkowskiego (poprzeczne paski nad morzem nieodłącznie kojarzą się z marynarskimi klimatami), Janka Dąbrowskiego (jeansowa koszula podkręci nawet i najprostszy look) oraz Bartka Kaszuby (nie jesteśmy pewni co do tymczasowych tatuaży na szyi i twarzy wokalisty, ale doceniamy czarno-biały total look).

 

Więcej: Agnieszka Chylińska wściekła na Dawida Kwiatkowskiego?! Wiemy, jaka jest prawda! MAMY KOMENTARZ!

 

 

Ale tego tygodnia równie dobrze wyglądali i stali bywalcy show biznesu. Podczas gdy Piotr Stramowski pokazał nowy patent na noszenie eleganckich półbutów (warto spróbować ich bez skarpet), Rafał Maślak i Popek lansują – podobnie jak Dąbrowski – denimowe koszule. Który z nich wyglądał w niej najlepiej?

 

Więcej: Najpiękniejsza polska para? Zobaczcie gorące zdjęcia Stramowskiego i Warnke z plaży!

 

 


Może Cię również zainteresować:

Dawid Kwiatkowski podczas "Sylwestra Marzeń" świętował swoje urodziny! "Tak wielkiej imprezy chyba jeszcze nie miałem"

Źródło: Newseria Lifestyle

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady