Szczęsny, Lewandowski czy raczej Szpak? GŁOSUJCIE na najlepszą męską stylizację tygodnia!

 

Po raz kolejny podsumowaliśmy stylizacje najbardziej stylowych z gwiazdorów. W tym tygodniu są nimi Wojciech Szczęsny, Robert Lewandowski, Sebastian Fabijański, Michał Szpak, Dawid Woliński i Mikołaj Roznerski. Głosujcie na najlepiej ubranego z nich i przewińcie w dół żeby przyjrzeć się ich lookom lepiej. 

👇👇👇

 

 

Bez względu na to czy jesteście zagorzałymi kibicami, czy raczej posadzeni podczas meczu przed ekranem dręczą was laickie pytania, które wzbudziłyby furię w entuzjastach tego sportu („Którzy to nasi?"), nie da się ukryć, że mamy całkiem stylową reprezentację. W tym tygodniu nasi piłkarze pokazali nie tylko odważne trendy (Wojciech Szczęsny po raz pierwszy skradł Grzegorzowi Krychowiakowi modowe show i nie możemy oprzeć się wrażeniu, że maczała w tym palce Marina), ale także elegancką stylizację (Robert Lewandowski w garniturze pod kolor opakowania swojego szamponu zwrócił naszą uwagę nieskazitelnie ułożonym uczesaniem typu pompadour). 

 

Więcej: Wow, ale spodnie! Wojciech Szczęsny lansuje odważny trend! Ubierała go Marina?

 

 

Ale nie samą kadrą człowiek żyje. W tym tygodniu analizowaliśmy też stylizacje gwiazd i gwiazdorów z imprezy zorganizowanej przez serwis Plejada.pl. I chociaż nie ma nic złego w klasycznych męskich stylizacjach, my postanowiliśmy wyróżnić trzech mężczyzn, którzy wyszli poza schemat prostego, dwuczęściowego garnituru. Nieodmiennie ekscentryczny Michał Szpak (jego strój to vintage'owa Vivienne Westwood), Mikołaj Roznerski w kratę, a może Dawid Woliński w białym smokingu i mokasynach? Który z nich wyglądał waszym zdaniem najlepiej? 

 

Więcej: Nawałka zrobił piłkarzom imprezę. Zaszaleli! Szczęsny grał, Lewandowski zatańczył moonwalk Jacksona! "Był królem nocy"

 

 


Może Cię również zainteresować:

Roznerski, Lewandowski, Ciachorowski... Jak wyglądali wasi ulubieńcy jeszcze kilka lat temu? Niektóre zdjęcia was zaskoczą!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady