Szpak, Kwiatkowski, a może Wojewódzki? GŁOSUJCIE na najlepszą męską stylizację tygodnia!

 

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem postanowiliśmy nominować Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Rafała Maślaka, Radka Majdana, Andrzeja Piasecznego oraz... Kubę Wojewódzkiego. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć ich stylizacje w całości.

 

Więcej: Doda, Szpak, Grzeszczak, Sławomir, Rodowicz - kiedy wystąpią w Sopocie? WIEMY!

 

 

Czy mężczyzna może się ubrać w stylu boho? Oczywiście, że tak, szczególnie kiedy rzeczony mężczyzna jest Michałem Szpakiem. Wokalista pokazał w tym tygodniu stylizację z kurtką i spodniami w jaskrawe, kamuflarzowe printy. Z kolei Dawid Kwiatkowski celuje w zupełnie inny, znacznie bardziej sportowy styl. Tym razem piosenkarz połączył jaskrawą, pomarańczową bluzę z pasującymi kolorystycznie okularami oraz nabijaną ćwiekami skórzaną kurtką. Jak oceniacie ich looki? 

 

Więcej: Dawid Kwiatkowski zostanie gwiazdą disco polo?! To WIDEO może na to wskazywać...

 

 

Kolejna trójka z wybranych przez nas mężczyzn słynie z własnych, współczesnych reinterpretacji klasyki. Po pierwsze, Rafał Maślak na prezentacji zegarków Swatch udowodnił, że bomberka podkręci nawet codzienną stylizację z prostymi jeansami (można dyskutować nad ilością guzików, które model rozpiął pozując do zdjęć). Z kolei nieodmiennie elegancki Radek Majdan nosi klasyczną, dwurzędową kamizelkę w zupełnie codziennym kontekście, wyglądając przy tym autentycznie. W końcu, stylizacja Andrzeja Piasecznego na ślubie siostry to absolutna klasyka!

 

Więcej: Andrzej Piaseczny pochwalił się zdjęciami ze ŚLUBU! Kim jest panna młoda?

 

 

Mamy w redakcji niepisaną zasadę, według której jeśli ubierzesz się u Balenciagi – trafiasz do zestawienia najlepszych stylizacji. Zasada zasadą, ale kto by pomyślał, że Kuba Wojewódzki śledzi trendy? To dopiero nieozekiwany zwrot akcji!

 

Więcej: Kaczoruk nie rozpacza po rozstaniu z Wojewódzkim! W Cannes bawi się w towarzystwie znanego aktora! Zobacz ZDJĘCIA

 


Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady