• Bazyl Starewicz

Szpak, Kwiatkowski, a może Radek Majdan? GŁOSUJCIE na najlepszą męską stylizację tygodnia!

 

Głosujcie na najlepiej ubranego gwiazdora tygodnia! Tym razem w naszym plebiscycie znalazł się Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski, Tomasz Ciachorowski, Piotr Stramowski, Radosław Majdan i książę Harry. Głosujcie na najlepiej ubranego z nich i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości!

 

 

Choć każda ze stylizacji Michała Szpaka jest w jakiś sposób interesująca, jego look z polsatowskiego koncertu "Przebojowe Opole" to tak zwany „sztos". Poza długim płaszczem z ogromnym, futrzanym kołnierzem, wokalista wystąpił w inkrustowanych spodniach z Reserved, które, jak się okazało, przerobił dla niego jego stylista, Mateusz Kołtunowicz.

 

Więcej: "Myślę o tym, żeby wyjechać". Michał Szpak opuści Polskę?

 

 

Ale jeśli chodzi o codzienne stylizacje, zdecydowanie największym konkurentem gwiazdora jest Dawid Kwiatkowski. Na Instagramie młodego wokalisty pojawiło się jego zdjęcie w letnich szortach i odjechanej jeansowej kurtce z haftami róż i obdartymi rękawami. Z kolei Tomasz Ciachorowski pokazał się w różowym total looku i po raz kolejny pokazał, że to bardzo twarzowy kolor nie tylko dla kobiet!

 

Więcej: Czy to jego dziewczyna?! Dawid Kwiatkowski przyłapany z seksowną blondynką! Zobaczcie ZDJĘCIA

 

 

Druga połowa naszego zestawienia to nieco bardziej dojrzały styl. W tym tygodniu musimy pochwalić krawiectwo garniturów Piotra Stramowskiego, Radosława Majdana oraz księcia Harry'ego! Każdy z nich wystąpił w dwuczęściowym garniturze – i każdy z nich zinterpretował klasyk mody męskiej po swojemu. Ale komu jest w nim najlepiej?

 

Więcej: Wszyscy plotkują o ciąży Meghan Markle! Teraz głos zabrał jej ojciec!

 


Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady