• Bazyl Starewicz

Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski a może Przemek Kossakowski? Wybierzcie z nami najlepszą męską stylizację tygodnia!

 

Otwieramy nasz plebiscyt na najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem nominacje trafiają do Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Rafała Maślaka, Artura Boruca, Przemka Kossakowskiego i Piotra Kraśki. Głosujcie na najlepiej ubranego z nich i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stroje w całości.

 

Więcej: Jak mieszka Michał Szpak? Widok z okna jest imponujący!

 

 

 

Przywykliśmy już do tego, że Michał Szpak zachwyca. Psst, jego stylizacja jest bardzo podobna do looku, w którym sfotografowano w tym tygodniu Rafała Maślaka. Który gwiazdor waszym zdaniem wyglądał lepiej? Z kolei Dawid Kwiatkowski wystąpił na koncercie w hawajskiej koszuli i – miejmy nadzieję – ostatecznie udowodnił, że żeby ją nosić nie musicie być gangsterem bądź emerytem na wakacjach.

 

Więcej: Czy siostra Michała Szpaka musiała bronić go przed nietolerancyjnymi rówieśnikami? WYWIAD!

 

 

Ten tydzień to także swego rodzaju debiut dla Artura Boruca, który oficjalnie stał się pierwszym polskim gwiazdorem, który nosi słynne celowo-brzydkie-retro-sportowo-tandetne obuwie Triple S od Balenciagi. Rzeczone buty – które pomogły zatrzeć granicę pomiędzy wysoką modą a środowiskiem sneakerheadów – dotychczas wybierały tylko panie takie jak Natalia Siwiec czy Monika Olejnik.

 

Za to dwóch pozostałych z naszych stylowych panów ubiera się całkiem podobnie. Elegancki styl Piotra Kraśki z dwurzędowymi, doskonale skrojonymi garniturami to już marka sama w sobie. Czy jego śladami pójdzie równie elegancki, mocno wytatuowany partner Martyny Wojciechowskiej? Który z nich wyglądał lepiej?

 

Więcej: Czy to jego dziewczyna?! Dawid Kwiatkowski przyłapany z seksowną blondynką! Zobaczcie ZDJĘCIA

 


Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady