• Bazyl Starewicz

Głosujcie na najlepszą męską stylizację tygodnia! Szpak lub Kwiatkowski, a może Majdan albo Kraśko? PLEBISCYT

 

Wybierzcie z nami najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem nasze nominacje trafiają do Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Janka Dąbrowskiego, Radka Majdana, Piotra Kraśki i Łukasza Jemioła. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć stylizacje gwiazdorów w całości!

 

 

 

Nasze zestawienie stylizacji zaczynamy od przeglądu młodego pokolenia. Styl Michała Szpaka – pełen zapożyczeń z przeróżnych subkultur, epok i trendów w modzie – to już znak rozpoznawczy wokalisty. Ale dwóch młodych stylowych gwiazdorów depcze mu po piętach – Dawid Kwiatkowski, którego koncertowe stylizacje są nieodmiennie ciekawe oraz Janek Dąbrowski – megazasięgowy YouTuber (a prywatnie partner wokalistki Sylwii Przybysz). Który z nich ubiera się najlepiej?

 

Więcej: "Myślę o tym, żeby wyjechać". Michał Szpak opuści Polskę?

 

 

Z kolei druga część naszego plebiscytu to mężczyźni o klasycznym stylu. Ale nawet i z natury zachowawczemu garniturowi można nadać nieco charakteru. Zarówno Radek Majdan jak i Piotr Kraśko i Łukasz Jemioł pokazali w tym tygodniu własne reinterpretacje tradycyjnego looku. Na pokazie Evy Minge w Paryżu, Majdan połączył szarą marynarkę o mocno dopasowanym kroju z białymi spodniami o kroju slim. Natomiast Kraśko i Jemioł pokazali się w klasycznych stylizacjach na wyścigach konnych Gałkowo Masters 2018. Który z nich prezentuje się w garniturze najlepiej?

 

Więcej: Dawid Kwiatkowski to multimilioner?! Padniecie, kiedy dowiecie się ile zarabia w jeden rok!

 


Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady