• Bazyl Starewicz

Szpak, Kaszuba bądź Sikorski, a może Uniatowski lub... Jacek Kurski? Głosujcie na najlepszą męską stylizację tygodnia!

 

Głosujcie na najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem wśród naszych gwiazdorów znalazł się Michał Szpak, Bartek Kaszuba, Artur Sikorski, Sławek Uniatowski, Dawid Woliński oraz... Jacek Kurski. Tak. Głosujcie na najlepiej ubranego z nich – i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości!

 

 

Kolor tygodnia? To bez wątpienia róż. To nie może być przypadek, że zarówno Michał Szpak jak i Bartek Kaszuba – obaj panowie są obiektami westchnień nastolatek od Tatr aż po Pomorze – postawili na stylizacje w różu i fiolecie. Podczas gdy Szpak wystąpił na wakacyjnej scenie Dwójki w fioletowej koszuli vintage oraz spodniach Reserved (a jego holo makijaż wywołał komentarzach pod materiałem małą burzę), Kaszuba stawia na pudrowy odcień różu – w postaci bluzy. Co prawda różu nie pokochał w tym tygodniu Artur Sikorski – ale w przypadku młodego wokalisty doceniamy mistrzowski dobór akcesoriów pod kolor stroju.

 

Więcej: Michał Szpak też oddał hołd Korze! Co zrobił na koncercie?

 

 

Druga połowa naszego zestawienia to nieco dojrzalszy styl. Po pierwsze mamy Sławka Uniatowskiego – autor dość dwuznacznej piosenki „Honolulu" pokazał się w tym tygodniu na Instagramie w klasyku letniej mody męskiej – koszuli z kubańskim kołnierzem w kwiatowy nadruk. A po drugie? Dwa doskonale skrojone garnitury. Dawida Wolińskiego – to akurat żadna niespodzianka, a w graficie projektant prezentuje się wyjątkowo klawo – oraz... Jacka Kurskiego. Prezes zarządu Telewizji Polskiej wziął ślub z Joanną Klimek w miniony wtorek w bardzo twarzowym, granatowym garniturze. Czy uważacie, że to najlepsza męska stylizacja tygodnia?

 

Więcej: Sławek Uniatowski i Filip Bobek stawiają na klasykę. Który wygląda lepiej w camelowym płaszczu? POJEDYNEK

 

 


Może Cię również zainteresować:

Dawid Woliński wierzy, że wszyscy teraz pokochają Michała Szpaka! Wypomina Polakom jedną wadę!

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady