• Bazyl Starewicz

Szpak, Sikorski a może Ciachorowski? GŁOSUJCIE na najlepszą męską stylizację tygodnia!

 

Wybieramy najlepiej ubranego mężczyznę minionego tygodnia! Tym razem nominujemy Michała Szpaka, Artura Sikorskiego, Rafała Maślaka, Tomasza Ciachorowskiego, Dawida Wolińskiego oraz Leszka Stanka. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości.

 

Więcej: "American Dream" Michała Szpaka! Co robił w Stanach z siostrą Marleną? Wiemy! ZDJĘCIA

 

 

 

To, że Michał Szpak zachwycił swoją stylizacją to nic nowego. Tym razem wokalista wystąpił w programie „Pytanie na Śniadanie" w total looku we wzór moro oraz czerwonych, aksamitnych sztybletach. Ale pod względem stylu Artur Sikorski i Rafał Maślak wcale nie pozostali mu dłużni!

 

Więcej: Co łączy Michała Szpaka i Jennifer Lopez? Będziecie mocno zaskoczeni! Szykuje się jakiś hit?

 

 

Czy mężczyźni mogą założyć szorty na wieczorowe imprezy? Na takie rozwiązanie postawił w tym tygodniu Tomasz Ciachorowski. Aktor pojawił się na pokazie Roberta Kupisza w trampkach, wysokich skarpetach i krótkich spodenkach, które połączył z białym t-shirtem oraz szarym kardiganem. Z kolei Dawid Woliński i Leszek Stanek stanowili dla niego stylową przeciwwagę – obaj panowie pokazali się w klasycznych dwuczęściowych garniturach. Który z nich wyglądał najlepiej?

 

Więcej: W serialu ma Izę i córkę Marcina. Teraz Tomasz Ciachorowski znowu zajmie miejsce Mikołaja Roznerskiego!

 


Może Cię również zainteresować:

Tomasz Ciachorowski został kelnerem! Wiemy, w jakim celu!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady