Kwiatkowski, Ciachorowski, William - wybierz najlepszą męską stylizację tygodnia! PLEBISCYT

 

Tomasz Ciachorowski, Dawid Kwiatkowski, Sławek Uniatowski, księżę William, Wojciech Mazolewski, Rafał Maślak – oto najlepiej ubrani faceci, których stylizacje zwróciły naszą uwagę w minionym tygodniu. Wybierzcie najlepszą męską stylizację tygodnia i przewińcie w dół, żeby przyjrzeć się lepiej każdej z nich.

 

Więcej: Fani "M jak miłość" nie lubią Tomasza Ciachorowskiego. Aktor to rozumie, ale ma ważny apel dotyczący... Izy! Posłuchajcie

 

 

Nie ma to jak mężczyzna, który docenia modową moc graficznego printu. Dowody rzeczowe nr 1 oraz nr 2 – czarny garnitur w białe groszki Tomasza Ciachorowskiego oraz komiksowa koszula Dawida Kwiatkowskiego, którą wokalista pochwalił się na swoim Instagramie.

 

Więcej: Szpak, Kwiatkowski czy może Stramowski lub Czaykowski? Głosujcie na najlepiej ubranego faceta tygodnia!

 

 

Ale nieodłącznie doceniamy także ponadczasową klasykę mody męskiej – szczególnie w nieco uwspółcześnionej interpretacji. Dla przykładu Sławek Uniatowski łączy tradycyjny camelowy płaszcz (szyty na miarę, odpowiedział wokalista ciekawej fance) z czarnym t-shirtem i złotym wisiorem, Rafał Maślak i książę William noszą dwuczęściowy garnitur z zamszowymi botkami i z nonszalancko rozpiętą marynarką oraz koszulą, natomiast Wojciech Mazolewski tchnął w prążki nowe życie łącząc je z koszulą z tygrysim haftem od Gucci – oraz ponadczasową mocą kontrastujących skarpet.

 

Więcej: TYLKO U NAS! Znamy szczegóły ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń. Panna młoda zaskoczy nie tylko gości...

 

 


Może Cię również zainteresować:

Tomasz Ciachorowski został kelnerem! Wiemy, w jakim celu!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady