Szpak, Kwiatkowski, a może Lewandowski lub Roznerski? GŁOSUJCIE na męską stylizację tygodnia!

 

Kolejny tydzień – kolejna porcja stylizacji mężczyzn z show-biznesu – no i kolejna okazja żeby wybrać najlepszą z nich. Tym razem naszą uwagę zwróciły looki Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Roberta Lewandowskiego, Tomasza Ciachorowskiego, Bartosza Gelnera, Mikołaja Roznerskiego, Piotra Stramowskiego, Radka Majdana i Jakuba Gierszała. Głosujcie na najlepiej ubranego faceta i przewińcie w dół żeby zobaczyć wszystkie stylizacje!

 

Więcej: Wzruszające wyznanie Michała Szpaka w trzy lata po śmierci mamy: "Poczucie straty będzie zawsze"

 

 

 

Czy nie uważacie, że Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski stanowią dla siebie nawzajem stylową konkurencję? Nie da się ukryć, że obaj panowie przykładają dużą wagę do swoich stylizacji – i z ochotą pokazują je za pośrednictwem mediów społecznościowych. Który z nich prezentował się w tym tygodniu lepiej?

 

Więcej: Jakim autem jeździ Dawid Kwiatkowski? Ta fura kosztuje nawet 200 tysięcy złotych!

 

 

Ale męskie stylizacje to nie tylko Instagram. Na czerwonym dywanie wytropiliśmy czterech facetów, którzy na nowo reinterpretują pojęcie elegancji na czerwony dywan. Zarówno Mikołaj Roznerki, Tomasz Ciachorowski, Bartosz Gelner jak i Jakub Gierszał pokazali się w tym tygodniu na czerwonym dywanie w wyluzowanych, casualowych stylizacjach.

 

Więcej: "M jak miłość": Artur sfałszuje wyniki testu DNA córki Marcina!? Jak do tego dojdzie?

 

 

Na koniec naszego zestawienia mamy trzech weteranów męskiego stylu. Klasyczny wełniany płaszcz i jeansy nie brzmi jak modowe objawienie – ale Robert Lewandowski, Radek Majdan i Piotr Stramowski mają zupełnie różne podejścia do stylizowania klasyków męskiej garderoby – i w tym tygodniu każdy z nich prezentował się zupełnie inaczej. Który z nich wyglądał najlepiej?

 

Więcej: Anna Lewandowska w NOWYM wywiadzie odpowiedziała na pytanie o drugie dziecko! Co zdradziła?

 


Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady