AKPA

Anna Mucha uwielbia eleganckie stroje z nutą blichtru, dlatego nierzadko przyznaje, że naturalne futra bardzo jej się podobają. W związku z tymi wypowiedziami, Mucha naraża się na ostrą krytykę gwiazd, które protestują przeciwko łamaniu praw zwierząt.Swego czasu głośna była jej wojna z Joanną Krupą.

Ostatnio wybuchła kolejna aferka z udziałem Muchy w roli głównej. Na otwarciu ekskluzywnego butiku aktorka zachwycała się futrami i chętnie pozowała w nich fotoreporterom, czym naraziła się Karolinie Korwin Piotrowskiej. Zobacz: Korwin Piotrowska krytykuje Muchę za jej sesję z futrami: Za pieniądze zaprezentowała swoją ignorancję

Jest odpowiedź Anny Muchy na zarzuty Karoliny Korwin Piotrowskiej, która po tym, jak Mucha pozowała w futrach, zachwycając się nimi, mocno skrytykowała aktorkę. W rozmowie z "Show" Mucha tak skomentowała tę sprawę:

Moja obecność w salonie nie wynika tylko z mojej słabości do piękna, ale przede wszystkim z faktu, że zawsze wspieram i kibicuję polskim markom. Uwielbiam nie tylko dobre samochody i diamenty, dlatego uśmiechnęły mi się oczy na widok kaszmirowego swetra połączonego z futerkiem.

Co o tym sądzicie?

Zobacz też na Polki.pl: Ubierz się w wiosennym stylu Anny Muchy

 

  

 

Więcej na temat Anna Mucha