Mnóstwo skóry, obcasów, prostowane włosy – i zmiana stylisty. GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację Michała Szpaka 2017

 

Najlepsze stylizacje Michała Szpaka

 

Pisaliśmy to już nie raz i z pewnością jeszcze o tym napiszemy –  Michał Szpak jest bez wątpienia najlepiej ubranym facetem w polskim showbiznesie. Argumenty? Proszę bardzo – jako jedyny nie boi się eksperymentować ze swoim wizerunkiem i jako jedyny przełamuje wyświechtany stereotyp, według którego pewne ubrania pasują kobiecie, a inne mężczyźnie. Wysokie obcasy? Nie ma sprawy. Damski płaszcz? Proszę bardzo. Lateksowe spodnie? Luzik. Słowem – Michał podejmie każde modowe wyzwanie.

 

Więcej: Black or white? Michał Szpak pokazał wszystkim, jak powinna wyglądać sylwestrowa kreacja! Przyćmił inne gwiazdy? ZDJĘCIA

 

Ale styl Szpaka to nie tylko prowokacyjny cross dressing. W ciągu roku sposób ubierania się wokalisty i autora hitu „Don't Poison Your Heart" ewidentnie ewoluował – od prostych garniturów (aczkolwiek zawsze z charakterystycznym twistem) i obcisłych spodni w stronę nieco bardziej awangardowych, zrekonstruowanych stylizacji w stylu Margieli czy Rafa Simonsa.  Obecnie styl Michała jest bardziej spójny, mroczny i konceptualny i – umówmy się – chyba wszyscy jesteśmy ciekawi, w którą stronę pójdzie dalej.

 

Więcej: Jak uważnie śledziłaś show biznes w 2017 roku? Sprawdź się w naszym QUIZIE! 6/10 to powód do dumy!

 

Ale tego dowiemy się w ciągu następnych miesięcy. Teraz jest pora na podsumowania – zobaczcie zatem najciekawsze stylizacje Michała Szpaka z 2017 roku i głosujcie na najlepszą z nich!

 

Więcej: Czarny total look to nuda? O nie! Tylko spójrzcie na stylizację Michała Szpaka! Znamy marki!

 

Najlepsze stylizcje Michała Szpaka

Najlepsze stylizcje Michała Szpaka

Najlepsze stylizcje Michała Szpaka

 

Głosujcie na najlepszą stylizację Michała Szpaka z 2017 roku!

 

Więcej: Black or white? Michał Szpak pokazał wszystkim, jak powinna wyglądać sylwestrowa kreacja! Przyćmił inne gwiazdy? ZDJĘCIA

 


Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady