W tym tygodniu nikt nie ma szans wygrać z Michałem Szpakiem! A może jednak? PLEBISCYT na najlepszą męską stylizację tygodnia

Pora wybrać najlepszą męską stylizację minionego tygodnia! Wśród naszych ulubionych męskich looków znalazły się stylizacje takich gwiazdorów, jak: Robert Lewandowski, Radek Majdan, Michał Szpak, Adam Zdrójkowski, Paweł Wilczak i Mikołaj Roznerski. Wybierzcie najlepszy look męski i zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej!

Robert Lewandowski w tym tygodniu był casualowy od stóp do głów. Uwagę szczególnie zwracała dżinsowa kurtka. Adam Zdrójkowski postawił za to na wzorzystą koszulę, której ciężko nie zauważyć. Ale sorry panowie, obawiamy się, że przy półnagim Michale Szpaku i tak nie macie żadnych szans! Hot look muzyka podkręciły dodatkowo czerwone spodnie.

 

Zobacz: Michał Szpak zadebiutował na scenie jak miał zaledwie 9 lat! Artysta zdradził, jaką zaśpiewał piosenkę

 Radosław Majdan, Paweł Wilczak i Mikołaj Roznerski to nasza elegancka trójca, niekoniecznie święta. ;) Radosław Majdan swój stylowy look zaprezentował na promocji własnych perfum. W jego wypadku uwagę zwróciły supermodne spodnie w kratę. Paweł Wilczak świetnie wyglądał w ciemnym garniturze i ciemnym kolorze koszuli, natomiast Mikołaj Roznerski postawił na zawsze modną klasykę, czyli granatowy garnitur połączony z białą koszulą.

 

Zobacz: Paweł Wilczak w towarzystwie tajemniczej blondynki! Dlaczego u jego boku zabrakło Joanny Brodzik?


Może Cię również zainteresować:

Ślub Radwańskiej kosztował 200 tys., ale nie był najdroższym w show-biznesie! Kto zapłacił więcej?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady