Gwiazdorzy "M jak miłość" bardziej stylowi od Michała Szpaka? Wybierz najlepszą męską stylizację tygodnia!

 

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Koniecznie oddajcie głos w naszym plebiscycie i zdecydujcie, kto w tym tygodniu wyglądał najlepiej. Ostatnio najbardziej spodobał się wam look Michała Szpaka, co nas nie dziwi. Uwielbiacie jego looki! Ale czy tym razem Michał ma szanse przy Mikołaju Roznerskim i Tomku Ciachorowskim? Gwiazdorzy "M jak miłość" byli bardzo stylowi w tym tygodniu! 

W tym tygodniu odbyła się premiera filmu "Planeta Singli 3", na której nie zabrakło stylowych mężczyzn! Na eleganckie zestawy postawili Tomasz Karolak, Maciej Stuhr (wcielający się w główną  rolę) i Bogusław Linda. Ten ostatni był zdecydowanie najbardziej odważny i do czarnej koszuli oraz marynarki w tym samym kolorze dobrał czerwone spodnie z lampasami. Nie każdy mężczyzna by się na to odważył! Z kolei Tomasz Karolak i Maciej Stuhr postawili na klasykę - czarne garnitury i koszule. 

Zobacz: Plejada gwiazd na premierze filmu "Planeta Singli 3". Weronika Książkiewicz, Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka i nie tylko! Zobaczcie zdjęcia

 

Nie będziemy jednak ukrywać, że stylizacje Tomasza Ciachorowskiego, Mikołaja Roznerskiego i Michała Szpaka zwracają większą uwagę! Gwiazdorzy "M jak miłość" ostatnio chętnie prezentują swoje looki na Instagramie i stają się coraz poważniejszą konkurencją dla Michała Szpaka. Tomasz Ciachorowski wybrał stylizację w stonowanych barwach ziemi - miał na sobie ciemny khaki płaszcz, spodnie w jaśniejszym odcieniu tej barwy i jasną koszulkę. Mikołaj wybrał odcienie szarości - prosty sweter z golfem i spodnie to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Michał Szpak pokazał się natomiast w sportowym wydaniu - miał na sobie bluzę z napisami i i ciemną kurtkę. 

Zobacz: Michał Szpak nie wystąpi podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści"! Co się stało?

 


Może Cię również zainteresować:

"Będzie seks, ale nie z Tobą", "Trzymać dystans? Nuda!". Zobacz "wpadki" przystojnych gwiazdorów!

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady