Konnichiwa! Oto jak Melania i Ivanka Trump wyglądały w Japonii. Która lepiej? POJEDYNEK

Melania Trump i Ivanka Trump
Fot. East News

 

Rodzina Trumpów ruszyła na podbój Japonii. Prezydent USA, jego żona Melania oraz córka Ivanka są obecnie w Kraju Kwitnącej Wiśni w ramach ich pierwszej oficjalnej wizyty w Azji. Po tej 12-dniowej wycieczce prezydent, który bardzo boi się dinozaurów spotkał się z premierem Shinzo Abe, aby przedyskutować wspólną wizję sojuszu USA i Japonii przeciwko Korei Północnej.

 

Więcej: Melania Trump nie towarzyszy mężowi? Internauci twierdzą, że Donald pokazuje się z jej... sobowtórem!

 

Melania i Donald Trump
Fot. East News

 

To tyle dyplomacji i twardych informacji. Porozmawiajmy teraz o tym, co nas naprawdę interesuje –  o strojach Melanii i Ivanki Trump. Która wyglądała lepiej?

 

Podczas gdy Donald był zajęty byciem Donaldem, znacznie bardziej stylowa małżonka Melania Trump spotkała się z pierwszą damą Japonii Akie Abe w supermodnej tokijskiej dzielnicy Ginza. Co robiły? Oczywiście to, co robią pierwsze damy, podczas gdy ich mężowie dyskutują o potencjalnym ryzyku ataku nuklearnego –  oglądały perły.

 

Więcej: Wydała prawie 200 tysięcy zł, by wyglądać jak... Melania Trump. Udało się?

 

Melania Trump w Japonii
Fot. East News

 

Wybacz, pierwsza damo Japonii, ale twój strój nie jest zbyt interesujący. Z kolei Melania postawiła na sprawdzony, włoski klasyk. Jej technikolorowy płaszcz z efektem ombre i kwiatowymi aplikacjami to propozycja domu mody Fendi na sezon przedjesienny 2017. Pod płaszczem pierwsza dama USA miała na sobie prostą ołówkową spódnicę z czarnej skóry projektu jej osobistego stylisty, Hervé'a Pierre'a oraz beżowe czółenka od Manolo Blahnika. Podobno Melania nie kupiła w eleganckim sklepie absolutnie niczego – myślicie, że nie do twarzy jej w perłach?

 

Więcej: Melania Trump przytyła? Ta kreacja odsłoniła jej... brzuszek

 

Ivanka Trump
Fot. East News

 

Podczas gdy elegancki płaszcz Melanii był kwintesencją jesiennego szyku w stylu lat 70., pasierbica pierwszej damy, Ivanka Trump, postawiła na nieco mniej dyskretny seksapil… na spotkaniu dyplomatycznym. Na wizycie w Japonii Ivanka stała się hitem tabloidów za sprawą swojego cukierkoworóżowego kompletu, który był:

 

a) naprawdę uroczy, taki odcień różu wraz z blond włosami zawsze da piorunujący efekt
b) zgrabny, retro i bardzo w stylu lat 60.
c) totalnie nieodpowiedni na spotkanie z politykami z powodu swojej ultrakrótkiej długości

 

Jedna rodzina, dwa różne podejścia do modowej dyplomacji. Czyj look wolicie – dyskretną elegancję Melanii czy bezpardonowy seksapil Ivanki?

 


Może Cię również zainteresować:

Nie uwierzysz, jak Michał Szpak nazwał Melanię Trump! Ocenił też księżną Kate

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona
Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady