Księżna Kate czy Meghan - która wybrała piękniejszą suknię na wesele? POJEDYNEK

Za nami ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Ślub następcy brytyjskiego tronu i aktorki znanej z serialu "Suits" odbył się na zamku Windsor.  Para złożyła przysięgę ok. godziny 12.30 ( czasu lokalnego), a ich ślub z bliska widziała rodzina królewska - książę William z żoną Kate, książę Karol z żoną oraz królowa Elżbieta II z mężem Filipem. Nie zabrakło też gwiazd - był Elton John, Victoria Beckham z mężem Davidem czy George Clooney.

 

Meghan Markle w swoim wielkim dniu miała dwie suknie ślubne - jedną do kościoła projektu Givenchy i drugą na wesele do Frogmore House zaprojektowaną przez Stellę McCartney. To zwiewna i romantyczna kreacja, która jest odważniejsza od tej ślubnej - księżna odkryła ramiona i zachwyciła w sukni z długim trenem. Look uzupełniły długie kolczyki, białe szpilki i piękny pierścionek tragicznie zmarłej księżnej Diany, który Meghan dostała w prezencie ślubnym od męża. Czy Meghan miała równie piękną suknię, co Kate?

 

Zobacz: "Totalnie mnie zachwyciła" Mamy więcej ZDJĘĆ drugiej sukni Meghan Markle!

 

Druga suknia Meghan Markle

Druga suknia Meghan Markle
Fot. East News

 

Księżna Kate wyszła za księcia Williama 29 kwietnia 2011 roku w Londynie. Kate powiedziała "tak" w pięknej śnieżnobiałej kreacji od Alexandra McQueena. Na weselu pojawiła się w innej kreacji, ale również od Alexandra McQueena. Suknia Kate zupełnie różniła się od tej, którą na swoje wesele wybrała Meghan Markle. A która wam podoba się bardziej? Głosujcie w naszym pojedynku!

 

Zobacz: Księżna Kate zaliczyła WPADKĘ na ślubie Meghan i Harry'ego? Jej kreacja może wzbudzać emocje!

 

Druga suknia ślubna księżnej Kate

księżna Kate - druga suknia ślubna


Może Cię również zainteresować:

Królewski baby boom! Tyle dzieci w rodzinie królewskiej już dawno nie było...

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady