Jak schudła Kasia Zielińska?

Katarzyna Zielińska schudła 13 kilo!

Bez wątpienia Katarzyna Zielińska od początku swojej kariery przeszła ogromną metamorfozę. Odkąd aktorka dostała rolę w serialu "Barwy Szczęścia", wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami" i związała się z programem "Kocham Cię Polsko", zaczęła znacznie dbać o swój wygląd. Gwiazda z powodu swojej lekko zaokrąglonych kształtów miała kompleksy. Jednak dzięki swoje determinacji i góralskiej upartości osiągnęła swoją wymarzoną figurę. W programie "Jaka ona jest" zdradziła jak to zrobiła:

- Ważyłam chyba z 65 kilogramów. Teraz ważę 52 kg i nie ma szans, żebym ważyła mniej. Jest mi dobrze z tym - powiedziała Zielińska. Wstawałam o 5 rano. O 5.30 lub 6 byłam na siłowni, a tam przez 2 godziny. Potem pracowałam. No i tak przez 3 lata zasuwałam - dodała.


Ostatnia wśród celebrytek zapanowała moda na wyjawianie sekretów swoich diet odchudzających. W ostatnim numerze magazynu "Party" patentem na smuklejszą figurę podzieliła się Marta Grycan.

Myślicie, że gwiazdy opowiadając o swojej drodze do perfekcyjnego ciała spowodują pospolite ruszenie w społeczeństwie i wszyscy zaczniemy o siebie lepiej dbać?

Zobacz: Marta Grycan schudła 10 kilo! Znamy jej dietę!

 

Może Cię również zainteresować:

Katarzyna Zielińska sporo schudła! Jak? Czy je czasami w fast foodach? Zdziwicie się! ;)

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady