Karolina Szostak i Małgorzata Rozenek-Majdan w dżinsowych dzwonach! Która wygląda lepiej? POJEDYNEK

Małgorzata Rozenek-Majdan i Karolina Szostak przyłapane w dżinsowych dzwonach! Która z gwiazd wyglądała w nich lepiej? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

 

Karolina Szostak została złapana przez paparazzi w centrum Warszawy. Dziennikarka jak zwykle wyglądała bardzo stylowo! Gwiazda coraz częściej chętnie podkreśla swoją świetną figurę. Wcześniej dzwony raczej nie pasowały do sylwetki Karoliny Szostak, teraz świetnie ją eksponują. Dziennikarka zestawiła je z bluzką marki bizuu, czarnym, długim futrem i ciężkimi botkami na słupku. Nie zabrakło też markowej torebki i dużych okularów Celine. 

 

Jak z dżinsowymi dzwonami poradziła sobie Małgorzata Rozenek-Majdan? Nie od dziś wiadomo, że jest ona jedną z najzgrabniejszych gwiazd w polskim show-biznesie, a nóg mogą jej pozazdrościć o wiele młodsze koleżanki. Dlatego tak świetnie dzwony pasują do Małgosi Rozenek-Majdan. Gwiazda wybrała takie z dziurami na kolanach, przez co stanowią one bardziej casualowy element garderoby. Podobnie jak u Karoliny Szostak zostały zestawione z ciężkimi butami na słupku. Do tego czarna bluzka i kolorowa kurtka, przypominająca krojem marynarkę.

 

Która gwiazda wygląda lepiej? Głosujcie!

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem zarobią pół miliona wkręcając inne gwiazdy

 

Karolina Szostak w dżinsowych dzwonach

Karolina Szostak w dzwonach

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w dżinsowych dzwonach

Małgorzata Rozenek w dzwonach


Może Cię również zainteresować:

Kto wymyślił tytuł nowego programu TVN Style "Poczuj się jak Małgosia Rozenek"? Odpowiedź Was zaskoczy

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje