Uwaga, trend! Tę torebkę z wikliny pokochała Julia Wieniawa i Jessica Mercedes! Której lepiej pasuje?

Antek Królikowski i Julia Wieniawa
Fot. East News

 

Pamiętacie ostatnie wspólne wyjście Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego na balu charytatywnym promującym akcję Cała Polska Czyta Dzieciom? Chociaż wówczas skupiliśmy się głównie na tym, że para młodych aktorów wygląda razem absolutnie uroczo – co wciąż podtrzymujemy – ominęliśmy wtedy jeden istotny detal.

 

Antek Królikowski i Julia Wieniawa
Fot. East News

 

Czy zwróciliście uwagę na odjechaną torebkę z wikliny, którą Julia Wieniawa trzymała w ręku? Supermodny, półksiężycowy kształt, intrygujący, przeźroczysty look no i kojarząca się z klimatami boho estetyka – szczególnie w połączeniu z kwiatowym printem sukienki aktorki, spod której widać było czarny, koronkowy gorset.

 

Torebka Cult Gaia, 460 zł
Fot. Mat. prasowe

 

Musicie wiedzieć, że ekologiczne torebki amerykańskiej marki Cult Gaia absolutnie wzięły szturmem międzynarodową blogosferę! Znajdziecie je na każdym liczącym się Instagramie, blogu czy lookbooku – a ich popularność polega w równym stopniu na intrygującej stylistyce i kojarzącym się z wakacjami nad oceanem luzem, co na ich niewielkiej cenie, która wynosi równiutkie 460 zł.

 

Jessica Mercedes z torebką Cult Gaia
Fot. Instagram


 
Skąd to wszystko wiemy? Kiedyś już wam o nich pisaliśmy! Wówczas z torebką kalifornijskiej marki pokazała się zawsze tropiąca trendy Jessica Mercedes. Influencerka zestawiła ją wtedy w letnim looku z asymetryczną, pasiastą sukienką z falbaną przy dekolcie i białymi sandałkami typu peep-toe z fantazyjnymi skrzydełkami.

 

W wydaniu letnim czy wieczorowym – czyje stylizacje z wiklinową torebką Cult Gaia bardziej się wam podoba?

 


Może Cię również zainteresować:

Zapytaliśmy Nikodema Rozbickiego o ostatnie zdjęcia paparazzi z Julią Wieniawą. Zobaczcie, jak słodko zareagował!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje