Joanna Przetakiewicz w ognistej czerwieni czy seksownej czerni? W której stylizacji gwiazda "Azja Express" wyglądała lepiej? Stylowy POJEDYNEK

Joanna Przetakiewicz w ognistej czerwieni czy w seksownej czerni? W której stylizacji wyglądała lepiej? Gwiazda drugiej edycji "Azja Express" zachwyciła swoim wyglądem podczas konferencji prasowej programu. Bizneswoman pojawiła się na imprezie w czerwonej kreacji swojej marki La Mania. Kreacja z rozcięciami na ramionach pochodzi z najnowszej kolekcji na jesień/zimę. Czerwoną sukienkę Joanny Przetakiewicz możecie kupić za 1590 zł. 

Kilka godzin po konferencji prasowej Joanna Przetakiewicz bawiła się na imprezie własnej marki. Gwiazda programu TVN po raz kolejny zdecydowała się na sukienkę z najnowszej kolekcji La Manii, tym razem jednak wybrała seksowną czerń. 

W której stylizacji Joanna Przetakiewicz wyglądała lepiej? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

Zobacz także: „Mieliśmy bardzo szczęśliwe życie i wielką miłość”. TYLKO U NAS Joanna Przetakiewicz po raz pierwszy o Janie Kulczyku

Joanna Przetakiewicz w czerwonej sukience.

Joanna Przetakiewicz w czerwonej sukience
Fot. ONS

Joanna Przetakiewicz w czarnej sukience.

Joanna Przetakiewicz w czarnej sukience
Fot. ONS

 


Może Cię również zainteresować:

"Ten mężczyzna ma na imię Miłosz" Joanna Przetakiewicz o tajemniczym mężczyźnie, który zrobił wiele by się z nią spotkać!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje