• BZ

Joanna Krupa dwa razy wychodziła na imprezy halloweenowe - w dwóch różnych kostiumach! Bardzo odważne, a który lepszy?

 

Nasza seksowna przedstawicielka w Hollywood, Joanna Krupa, w tym roku dwa razy obchodziła Halloween. Raz - kilka dni temu podczas dorocznej imprezy magazynu "Maxim", drugi raz - we właściwy Halloween - na imprezie w Los Angeles. Oczywiście ubranie się dwa razy w to samo nie wchodziło w grę. Mamy więc do wyboru jej dwie przebierane stylizacje. W której wygląda lepiej?

 

Zobacz: Tak bawiły się gwiazdy na Halloween! Zobaczcie ich szalone przebrania. Czy rozpoznacie, kto się pod nimi kryje? ;)

 

Na imprezę Maxima sprzed ponad tygodnia w LA Center Studios Joasia wystylizowała się na... tu zdania są podzielone. Sama Krupa pisze o "greckiej bogini" i o Kleopatrze. Też nie wiemy którą z nich była bardziej. Tak czy inaczej na kostium złożyły się biżuteria od Kamal Beverly Hills i bardzo wiele pokazująca kreacja od Stello:

 

We wtorek wystąpiła w dużo bardziej współczesnej wersji - seksownie opięta czernią niczym Olivia Newton John w roli Sandy z "Grease". Stylizacji dopełniał... kopcący ciągle papieros.

 

W której wersji Joasia podoba Wam się bardziej?


Może Cię również zainteresować:

TYLKO U NAS! Joanna Krupa dostała pierścionek zaręczynowy za 2 mln? Mamy komentarz modelki!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut
Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady