• Bazyl Starewicz

Czy zawsze była taka stylowa? Zobaczcie jak kiedyś wyglądała Sylwia Przybysz PLEBISCYT

Nie wiesz kim jest Sylwia Przybysz? Sorry, należysz do mniejszości – statystyki kanałów społecznościowych tej młodej, 18-letniej piosenkarki nie pozostawiają złudzeń. Pół miliona followersów i dziesiątki tysięcy lajków na instagramie, 240 tysięcy subskrypcji na YouTubie i 6,3 miliona odtworzeń piosenki, którą nagrała ze swoim chłopakiem Arturem Sikorskim – takich statystyk mogą jej pozazdrościć gwiazdy muzyki takie jak Doda, Edyta Górniak lub Natalia Szroeder.

 

Więcej: Pomysły na spędzenie wieczoru z dziećmi

 

Stare stylizacje Sylwii Przybysz
Fot. Instagram

 

Więcej: Jak ubrać dziecko do przedszkola, czyli cechy odpowiedniego stroju dla przedszkolaka

 

Ale czy jest równie stylowa jak jej starsze koleżanki z branży? Swoją karierę Sylwia zaczęła gdzieś w okolicy 2014 roku, w wieku zaledwie 15 lat. Czy jesteście ciekawi jak wtedy wyglądała uwielbiana przez nastolatki wokalistka?

 

Stare stylizacje Sylwii Przybysz
Fot. Instagram

 

Zobacz też: Oryginalny prezent z okazji Dnia Dziecka – nietypowe pomysły

 

Wiek gimnazjalny to intensywny (i zazwyczaj dość burzliwy) okres w życiu – także pod względem osobistego stylu. Trzeba przyznać, że look Sylwii był wtedy o wiele mroczniejszy niż obecnie!

 

Zobacz też: Wakacje z dzieckiem. O czym trzeba pamiętać?

 

Stare stylizacje Sylwii Przybysz
Fot. Instagram

 

Więcej: Zespół Aspergera – wychowywanie i leczenie. Jak pomóc dziecku

 

Jak ubierała się piosenkarka, którą internetowi fani nazywają Sysią? Sylwia wybierała ciemniejsze kolory, nosiła o wiele więcej czerni i neutralnych kolorów, w przeciwieństwie do jaskrawej, weselszej palety, którą lubi nosić obecnie.

 

Więcej: Jakie bajki dla dzieci wybrać do oglądania? Bajki Disneya, animacje z przesłaniem

 

Początkująca wokalistka zasłaniała czoło grzywką a jej włosy były o wiele ciemniejsze niż jej obecne, złociste fale. Sylwia nosiła też o wiele mniej makijażu! Jej popisowym lookiem były jednak mocno podkreślone przy użyciu czarnego eyelinera powieki.

 

Zobacz też: Jak gry wideo wpływają na dziecko? Są winne agresji czy wspomagają jego rozwój?

 

Stare stylizacje Sylwii Przybysz
Fot. Instagram

 

Więcej: Przebijanie uszu dzieciom – w jakim wieku przekłuć uszy dziecku? Gdzie wykonać zabieg i jakie są zagrożenia przebijania

 

Pierwszy post na instagramie Sylwii pojawił się 1 kwietnia 2014 roku. Od tamtej ciemnej stylizacji ze spodniami moro, łańcuchem na szyi i emo-grzywką aż po pierwsze występy i teledyski, zobaczcie jak Sylwia Przybysz wyglądała zanim była sławna! Która ze starych stylizacji Sylwii Przybysz najbardziej Ci się podoba?


Może Cię również zainteresować:

TYLKO U NAS Sylwia Przybysz i Artur Sikorski zdradzili, które wydarzenia w 2017 roku były dla nich najważniejsze! A jakie mają postanowienia noworoczne?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady