• Hades

Jaką dietę stosuje Ewa Chodakowska?

Dieta Ewy Chodakowskiej
Fot. ONS

Ewa Chodakowska jest aktualnie królową polskiego fitnessu. Trenerka dzięki swoim specjalnym planom ćwiczeń pomogła już wielu kobietom pozbyć się zbędnych kilogramów i w krótkim czasie uzyskać sylwetkę marzeń. W minioną sobotę sportsmenka zarażała pasją do wysiłku fizycznego na Polach Mokotowskich w Warszawie ponad 4 tysiące swoich fanów. Zobacz: Cała Polska bije rekord Guinessa z Ewą Chodakowską

W przerwie treningu Ewa udzieliła wywiadu serwisowi Sport.pl, w którym opowiedziała m.in. o swojej diecie. Okazało się, że trenerka je wszystko, ale pod jednym warunkiem. Musi to być zdrowe:

- Staram się jeść regularnie. To na co zwracam uwagę, to zdrowe, nieprzetworzone, bez konserwantów produkty, które wybieram żeby skomponować jakieś moje danie. Jem wszystko, ale wszystko co zdrowe. Nie pozwalam sobie na rzeczy typu instant, proszek i zalanie tego wodą. Nie jestem w stanie na coś takiego nawet spojrzeć. Jeżeli chodzi o jedzenie, to musi być to wysoka jakość produktów, która wiem, że odżywi mój organizm potrzebujący bardzo dużo energii.


W rozmowie Chodakowska zdradziła, że już wkrótce w sklepach pojawi się płyta z muzyką do ćwiczeń sygnowana jej nazwiskiem, oraz że planuje w sumie nagrać aż... 30 płyt DVD z planami treningowymi. Obserwując Facebooka Ewy możemy zobaczyć, że jej przekaz trafia do tysięcy Polek, które zmieniają swoje życie na lepsze. Wbrew temu, co mówi na jej temat Mariola Bojarska-Ferenc. Przypomnijmy: "Amatorska! Skąpa wiedza, ogromny tupet!"

 

Może Cię również zainteresować:

Wszyscy byli pewni, że dopadnie ją efekt jojo! Karolina Szostak zdradziła, jak udało się jej go uniknąć

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje