• BoyToy

UPS: Cichopek i Dereszowska STRASZYŁY na imprezie Rafaello

Nieudane stylizacje Cichopek i Dereszowskiej
Fot. ONS

Sezon letni w show-biznesie nie obfituje w zbyt wiele dużych imprez, na których mogą pojawić się celebryci. Zdarzają się jednak wyjątki, jak choćby wczorajsze wydarzenie zorganizowane przez Rafaello. Przypomnijmy: Gwiazdy na letniej imprezie Rafaello

Wakacyjna pogoda sprzyja też bardziej fantazyjnym stylizacjom i we wnętrzach Pałacu w Wilanowie mogliśmy podziwiać naprawdę wiele dobrze ubranych gwiazd. Niestety, znalazły się też i modowe czarne owce - Katarzyna Cichopek i Anna Dereszowska. Ciężarna gwiazda "M jak Miłość" po raz kolejny postawiła na kombinezon i mówiąc delikatnie, nie była to najlepsza decyzja. Kreacja nie prezentowała się najlepiej, a biała marynarka, kopertówka i różowe usta dawały dość tandetny efekt.

Nie popisała się również Anna Dereszowska - biała sukienka podkreślała wprawdzie dostojną urodę aktorki, ale jej długość deformowała sylwetkę gwiazdy, a buty optycznie skróciły nogi. Miny, które Dereszowska serwowałała paparazzim w trakcie pozowania też wskazują, że w swojej kreacji nie czuła się tego dnia najlepiej.


Może Cię również zainteresować:

"Ograniczyłam swoją pracę zawodową" Katarzyna Cichopek planuje przerwę od show-biznesu? Co z "M jak miłość"?

Źródło: Newseria Lifestyle

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady