• Arek Zagata

Hollywoodzki szyk na francuskiej riwierze. Doda, Rubik, a może Kidman lub Bellucci? Zagłosuj na najlepszą kreację z Cannes!

Festiwal w Cannes trwa w najlepsze! Chociaż to święto kinematografii kończy się w najbliższą niedzielę to pomyśleliśmy, że pora na małe podsumowanie.

 

W końcu na francuską riwierę przybyły też polskie gwiazdy – naszą uwagę przykuła Anja Rubik, Doda, Grażyna Torbicka i Dominika Kulczyk, które stąpały po czerwonym dywanie razem z takimi nazwiskami jak Monica Bellucci, Nicole Kidman, Rihanna czy Kristen Stewart.

 

Zobacz też: Zobacz stylizacje gwiazd na uroczystej gali z okazji 70-lecia festiwalu w Cannes! Kto zachwycił?

 

Najlepsze kreacje z Cannes
Fot. ONS

 

Więcej: Torbicka, Janda, Wałęsa. To oni byli wizytówką Polski na czerwonym dywanie na festiwalu w Cannes!

 

Najlepsze kreacje z Cannes
Fot. ONS

 

Czy uważacie że Polki wyglądały równie dobrze co największe, światowe gwiazdy? Zagłosujcie na najlepszą kreację z Cannes!

 

To obchodzące w tym roku swój 70. jubileusz kultowe święto kinematografii rok po roku jest jednym z tych wydarzeń, na którym gwiazdom wręcz nie wypada się nie pokazać – i to w najlepszych, najbardziej olśniewających kreacjach jakie uda im się odszukać.

 

Musimy przyznać, że serce rośnie kiedy widzi się polskie gwiazdy, które na legendarnym czerwonym dywanie wyglądają tak dobrze. Szczególnie jeśli ich kreacja pochodzi od projektanta znad Wisły – tak jak u Grażyny Torbickiej, którą ubiera Viola Piekut lub Dominiki Kulczyk, która pokazała kreację od Tomasza Ossolińskiego.

 

Zobacz też: Jak światowe gwiazdy prezentowały się na uroczystym otwarciu festiwalu filmowego w Cannes?

 

Oczywiście Polki w zagranicznych markach wyglądały równie dobrze – w kreację Saint Laurent Anję Rubik ubierał jej wieloletni przyjaciel Anthony Vacarello, natomiast Doda postawiła na kontrowersyjną suknię brytyjskiej marki Ralph & Russo. Jednak miło byłoby zobaczyć więcej gwiazd, które promują polską modę w Cannes.

 

A co z pozostałymi gwiazdami? Zwróciliśmy uwagę na fenomenalną Monikę Bellucci w stworzonej specjalnie dla niej kreacji od Diora, Nicole Kidman w sukni, która zajęła couturierom Calvina Kleina 150 godzin pracy, retro elegancję Salmy Hayek w sukni Gucci czy na intrygującą Tildę Swinton, która postawiła na Chanel.

 

Więcej: Polacy w Cannes, czyli kto dostał Złotą Palmę

 

Niektóre gwiazdy wykorzystały festiwal aby wyrazić swoją opinię na temat słynnego, krytykowanego za bycie staroświeckim dresscode'u festiwalu w Cannes. Kristen Stewart założyła nie sukienkę lecz coś w rodzaju spódnicy na ramiączkach, do której aktorka dobrała cielisty, odsłaniający brzuch i ramiona top. „Facetów nie prosi się żeby zakładali szpilki i sukienki. Nie można więc prosić o to i mnie", powiedziała. Z kolei Rihanna, choć nie złamała słynnego dresscode'u to mamy wrażenie, że nie wszystkim spodobała się jej odjechana stylówa. Nam na pewno!

 


Może Cię również zainteresować:

Doda błysnęła na czerwonym dywanie w Cannes. Czym zaskoczy za rok? "Zrobię sobie zdjęcia..."

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady